Київ – столиця нашої держави. Тому звіт Київського міського голови Віталія Кличка про свою роботу за 2021-й перетворюється на особливу подію року. Після вивчення показників очевидним стає масштабність витрачених сил, часу та командної роботи!
За словами мера столиці, у 2021 році прибуткова частина бюджету Києва порівняно з 2020 роком збільшилася на понад
7 млрд грн. І це навіть в умовах економічної кризи. Загалом цього року було отримано майже 65 мільярдів гривень надходжень до місцевого бюджету. Таким чином, бюджет міста зрівнявся з докризовим 2019 роком.
У 2021 році найбільше коштів традиційно було спрямовано на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, культуру та спорт. Освіта – понад 26 млрд грн; охорона здоров’я – майже 7 млрд грн; сфера соціального захисту отримала майже
5,2 млрд грн. На закупівлю сучасного обладнання для медичних закладів цього року передбачили майже 725 млн грн. На ремонт закладів медичної сфери – понад 740 млн грн. Це не що інше як дев’ять гарно відремонтованих відділень у лікарнях і термосанація чотирьох медичних закладів. На надбавки медикам до заробітної платні в 2021 році київська влада виділила майже 1,2 млрд грн, що теж є безпрецедентним для України.
Співробітниками КП «Київтеплоенерго» було замінено понад 70 км зношених мереж. Загалом за останні три роки в столиці замінили 340 км тепломереж на найбільш аварійних ділянках. Щоб не підвищувати тарифи на опалення і гарячу воду, місто виділило зі столичного бюджету
2 млрд грн.
Цього року в столиці було оновлено сім штучних споруд. Всього у 2021 році відремонтували 198 об’єктів дорожньої інфраструктури. За останні кілька років оновлено 410 вулиць, мостів та шляхопроводів. Це понад 1200 км доріг у Києві.
На міську програму «Турбота» місто виділило понад 3,4 млрд грн. З 2017 року за кошти міського бюджету було придбано 353 квартири для учасників бойових дій. Ще 375 придбали за кошти Держбюджету. Віталій Кличко особисто вручив ключі від шести автомобілів захисникам, які отримали інвалідність, захищаючи нашу державу.
Популярними стали сервіси, які столиця надає через додаток «Київ цифровий», що було запроваджено цього року. Ним користуються вже понад 1 млн киян. Десять мільйонів QR-квитків «пройшли» через додаток, а це означає, що вигідно купували поїздки в громадському транспорті та проїзні майже три мільйони разів.
Після знайомства тільки із цими цифрами починаєш розуміти, що так може розвиватися кожне місто. Звичайно, за умови, що його громаду очолює самовідданий громадянин та щирий патріот, яким став лідер УДАРу для Києва.
МИ РАЗОМ ЗМІНИМО НАШУ КРАЇНУ!

Прес-служба Полтавської обласної партійної організації.

Добавить комментарий