20-річній землячці терміново потрібна операція

Двісті тисяч гривень – сума, для звичайної пересічної родини непідйомна. З іншого боку, скажімо, для 2 тисяч людей – це всього лише по 100 гривень… Один раз зайти у супермаркет. А від цих грошей залежить майбутнє юної полтавки Галі Дюдікової.
До редакції з текою підтверджуючих документів прийшла бабуся дівчини – малесенька стара жінка, єдина, хто має можливість ходити по інстанціях, доки решта родини зайнята порятунком внучки. Онкопатологію у Галі виявили випадково. І тому – вчасно. Тепер не можна гаяти даремно жодного дня. За направленням обласного онкодиспансеру дівчина пройшла обстеження в Інституті патології хребта та суглобів НАМН України у Харкові, де було встановлено остаточний діагноз – остеосаркома правої стегнової кістки. Лікарі Київського інституту раку підтвердили діагноз та необхідність протезування онкологічним ендопротезом. Вартість операції та ендопротезування – 200 тисяч гривень. Це – без вартості ліків та витрат на реабілітацію. Щоб запобігти прогресуванню хвороби, лікарі наполягають на терміновій операції. Грошей на неї немає. Адже батьки Галі давно розлучені, тато наразі мешкає в іншому місті, є інвалідом першої групи й сам потребує сторонньої допомоги та догляду.
Мама дівчини, Дюдікова Світлана Юріївна, просить про допомогу небайдужих земляків. Адже це саме той випадок, коли життя і здоров’я ще можна купити за гроші. “Доньці у такому юному віці стати інвалідом і освоювати життя з ендопротезом буде нелегко. Але ми впораємося. Сподіваюсь, що добрі люди не залишать нас наодинці з бідою. Заздалегідь усім їм по-материнськи дякую”, – пише жінка.
Номер картки ПриватБанку: 5168 7422 1336 8834; отримувач – Дюдікова Світлана Юріївна, мама Галини.

Поділися:

Добавить комментарий