2022 рік Чорного Водяного Тигра, яким він буде для нас?

2022 рік Чорного Водяного Тигра, яким він буде для нас?

Згідно з китайським гороскопом символом 2022 року буде Чорний Водяний Тигр. Також можна зустріти згадки про Блакитного Тигра. Що ж принесе нам цей рік, і як сподобатися екзотичному талісману?

Рік Тигра. Характеристика

У східній культурі тигр – один із найшанованіших представників фауни. Це символ щедрості, сили й справедливості. У ньому поєднуються мудрість і пристрасть, вічний рух до мети й водночас – неквапливість, вміння зупинятися і вичікувати «здобич».
Якщо ви народилися у 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 або в майбутньому 2022 році, це ваш знак. Такі люди наділені сміливістю і сильні духом, але бувають імпульсивними й дратівливими. Проте це прекрасні лідери!
Астрологи прогнозують, що 2022-й буде потужним і наповненим роком. Це не час для розслаблення і спочивання на лаврах. Зміни прийдуть у життя кожного. Будуть вони зі знаком плюс або мінус, залежатиме від нас самих. Тих, хто зуміє гідно сприймати будь-який виклик, чекає не рік, а ціла пригода. Але щоб зустріти Тигра достойно, доведеться розпрощатися з минулим і сконцентруватися на дні сьогоднішньому й завтрашньому.
Рік Тигра за китайським календарем розпочнеться 1 лютого 2022 року. «Правитиме» східний символ до 21 січня 2023 року.
Рік 2022-й – це період захопливих подій і емоційних спалахів. І останні варто тримати під контролем. Сміливим і рішучим, але обережним, Тигр обов’язково принесе удачу. Позитивним він буде й для тих, хто всі сюрпризи повсякдення сприйматиме благородно і з королівським спокоєм. Якщо тривалий час ви боялися діяти і втілювати мрії в реальність, зараз – саме час! Нерішучість і сумніви зіграють не на вашу користь і залишать у стані спокою. Але в такому випадку того самого вирішального поступу в краще не відбудеться. Хіба цього ви чекаєте від 2022-го? Варто залишатися спокійним, приймати рішення виважено й триматися здорового глузду, не стаючи заручником провокацій.

Фінансовий і кар’єрний гороскоп

Рік Чорного Тигра – прекрасний час для навчання, вдосконалення у своїй справі. А ще господар 2022 року спонукає багатьох змінити місце роботи або навіть вид діяльності. Хто зуміє ризикнути – опиниться у виграші. Особливо це стосується людей із монотонною, одноманітною зайнятістю, яких «велика кішка» теж змусить рухатися. Для тих, хто звик витрачати всі заощадження, – не найкращий час. Тигр любить зібраність, планування і стабільність. Ось чому у 2022 році краще інвестувати й примножувати.

Гороскоп кохання

У сфері стосунків і захоплень на багатьох також чекають зміни. У когось відбудеться серйозний крок – шлюб, а хтось просто заведе пристрасний роман. Друге особливо стосується вогняних знаків – Овна, Лева й Стрільця. Нудно не буде нікому, хіба що представникам водної стихії. А ось Близнюкам, Водоліям і Терезам варто все ж прислухатися до розуму. Інакше у стосунках почнуться конфлікти через вашу легковажність.

Що очікує представників 12 знаків Зодіаку в рік Водяного Тигра

Гороскоп для Овна (21 березня – 19 квітня).
Якщо Овен «закриє» усі «гарячі» питання у 2021-му, то вогняному знакові №1 казково щаститиме у 2022. Особливо в другій половині року. За умови, що запальний Овен буде ще й спостережливим, то точно зірве джек-пот! Замість традиційних поривів цьому знаку доведеться навчитися думати стратегічно й не рубати зопалу. Якщо Овни попрацюють над собою, Тигр не раз допоможе і в кар’єрі, і в коханні. До речі, про кохання. Тут однозначно будуть зміни, навіть якщо ви давно в парі. Можливо, другій половинці дадуть хорошу посаду або новий цікавий проект, який у цілому вплине на ваше спільне життя.
Гороскоп для Тельця (20 квітня – 20 травня).
Початок року стане періодом затишшя і занурення у свій внутрішній світ. На цей час краще зупинити бурхливу діяльність. Щоб досягти багато чого ззовні, доведеться заглянути глибше у власні думки. Це допоможе зробити великий ривок у другій половині року.
Не варто йти на авантюри в справах амурних і грошових: обдурите лише самого себе. Займіться спокійними побутовими справами, навчанням і спілкуванням із сім’єю. І про фінанси: за можливості не позичайте нікому грошей на сумнівні затії або проєкти.
Гороскоп для Близнюків (21 травня – 21 червня).
У 2022-му цьому знакові потрібно зустрітися віч-на-віч з усіма невирішеними проблемами, до яких Близнюки так і не зважилися підступитися у 2021 році. Якщо зумієте сприйняти все, як захопливу гру, а не випробування, Тигр подвійно віддячить за вміння ризикувати й бути рішучими. Фінансовий гороскоп для Близнюків обіцяє стабільність. Це чудовий час, щоб накопичити «подушку безпеки» або вкладати гроші у вартісні проєкти. А ось у коханні доведеться потренуватися і прислухатися до почуттів, а не діяти лише раціонально.
Гороскоп для Рака (22 червня – 22 липня).
Завдання №1 у новому році – попрацювати над самооцінкою і вірою в себе. Список справ такий: не реагувати на непрошені думки інших та управляти власними емоціями. Не плануйте спонтанностей: поїздки, зміна роботи й розрив стосунків можливі, але тільки за наявності хорошої стратегії. Початок літа – прекрасний час, щоб попрацювати над стосунками або закохатися. Для тих, хто в парі, зірки обіцяють конфлікти й можливий розрив сімейних вуз, у яких ініціатором буде Рак.
Гороскоп для Лева (23 липня – 22 серпня)
Блакитний Водяний Тигр обіцяє бути добрим для представників знаку, які зуміють перебороти свій консерватизм і вивчати нове. Те, що чудово спрацьовувало в кар’єрі або коханні раніше, в новому році може дати осічку. Тому варто підготуватися заздалегідь, аніж потім зализувати рани через власну самовпевненість. Тут не йдеться про глобальні зміни і життя з чистого аркуша: навчитеся бачити незвідане в звичному. Що стосується фінансів, то Левам у 2022 році варто економити. А ще це не найкращий час інвестувати або робити великі покупки, в яких ви сумніваєтеся. Про кредити навіть не мрійте.
Гороскоп для Діви (23 серпня – 22 вересня)
Дівам варто тримати себе в тонусі: психологічному й фізичному. Адже на вас чекає низка змін у всіх сферах життя. А якщо хочете рухатися вперед, доведеться залишити позаду всі комплекси й сумніви.
Весна – час романтики й спілкування. Діви будуть настільки чарівними, що кількість знаків уваги від шанувальників змусить вашого партнера понервувати. Влітку вам захочеться розібратися в собі, тому вирушайте у відпустку без компанії, якщо хочете зрозуміти бажання свого серця. Сімейних людей може очікувати криза у стосунках і конфлікти, але вони ведуть тільки до виходу на наступний рівень розуміння і насолоди одне одним.
Гороскоп для Терезів (23 вересня – 22 жовтня)
Рік Чорного Водяного Тигра порадує Терезів новими відкриттями на професійному рівні й у коханні. Щоб справи просувалися швидше, доведеться попрацювати над оточенням. Озирніться: навколо вас дійсно ті, хто щиро радий за ваші перемоги і вміє допомагати? Скільки б ви не прагнули в своєму бажанні догодити всім, все ж у багатьох ситуаціях доведеться вибрати одну сторону.
У коханні варто проявляти ініціативу: шанси знайти свою половинку різко зростають. У грошових справах стійко себе відчують ті, у кого є хороша «подушка безпеки». Інакше ризикувати не варто.
Гороскоп для Скорпіона (23 жовтня – 21 листопада)
2022-й стане для Скорпіона роком любові. І це не тільки про кохання до чоловіка або жінки, а й внутрішньої любові. Попрацюйте над власними почуттями, щоб краще розуміти оточуючих. Відкиньте зайву гордовитість і залишайтеся вірними тим, хто завжди вірний вам. Із кінця травня і до середини літа – час інтриг і напруженості. Займіться улюбленими справами, частіше зустрічайтеся з друзями, щоб цей період минув з мінімальними втратами нервових клітин. Зумієте це – отримаєте внутрішню гармонію і силу.
Романи в новому році у Скорпіона будуть, але це більше історії про захоплення і пристрасть, аніж про серйозні стосунки.
Гороскоп для Стрільця (22 листопада – 21 грудня)
Стрільців чекає рік романтики: перебуваєте ви у стосунках чи ні, не має значення. Якщо хочете завести блискавичний роман – вперед! Але якщо у вас приціл на серйозні стосунки, не варто очікувати, що черговий і спонтанний залицяльник виявиться ідеальним для створеня сім’ї. Згалом у рік Тигра краще навчитися йти на компроміси, щоб виграти вдвічі більше. Однозначні перемоги чекають Стрільця у роботі: не бійтеся масштабів, які на вас чекають! Для цього в новому році ви отримаєте і впевненість у собі, і довгоочікуваний спокій.
Гороскоп для Козерога (22 грудня – 19 січня)
Задля приземлених Козерогів 2022 рік стане випробуванням. Знак, який любить усе тримати під контролем, зіткнеться з тим, що доведеться потерпіти й довіритися господареві року. Спонтанність не характерна для Козерога, але в цьому році іноді потрібно навчитися відпускати ситуацію і довіряти обставинам. Інакше доведеться вплутатися у боротьбу, яка не принесе результатів, але сили відбере.
У коханні чекає розрив стосунків, але це більше стосується ситуацій, де й так усе йшло до фіналу. Та, залишивши все непотрібне в 2021-му, Козеріг отримає друге дихання і натхнення для своїх цілей.
Гороскоп для Водолія (20 січня – 18 лютого)
Початок року видасться інтенсивним у плані роботи. Не все йтиме гладко, але вже з травня і по листопад Водолій зможе розслабитися та отримувати задоволення. А ще – закохуватися. Але це вже ближче до осені. Й за умови, що попрацюєте ви старанно. Водяний Тигр у 2022 році однозначно на вашому боці!
У фінансових питаннях рік не буде стабільним, але ті, хто раніше вдало вклав гроші, отримають хороший результат. І час придивитися до власного здоров’я: працюючи на максимумі можливостей, намагайтеся грунтовно відпочивати й «перемикатися» на інші турботи.
Гороскоп для Риб (19 лютого – 20 березня)
Рік змін у багатьох сферах. Із січня по квітень і наприкінці року вас очікують вирішальні місяці. Нове кохання, новий будинок, робота або захопливе хобі – віддайтеся цим змінам сповна. Жінки-Риби мають чудову інтуїцію, і гороскоп на 2022 рік підтвердить, що вона дуже знадобиться в багатьох ситуаціях. Адже іноді логіка тільки заважає почути себе. Головне – не діяти спонтанно й мати хороших партнерів у будь-якій сфері життя.
Насамкінець варто додати, що будь-який гороскоп – лише прогноз. І це прекрасно, як і у випадку з погодою: її не зміниш, але завжди можна одягнутися тепліше або перечекати негоду в затишному місці.

Добавить комментарий