275 дронів, 1150 бандерпечей – "УКРАЇНСЬКА КОМАНДА" надала допомоги військовим та цивільним на чверть мільярда гривень

275 дронів, 1150 бандерпечей – «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» надала допомоги військовим та цивільним на чверть мільярда гривень

З початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну волонтерський штаб «Українська команда» надав допомогу нашим військовим та цивільним більш ніж на чверть мільярда гривень.
«Захисники України наближають нашу Перемогу, а ми з вами їм в цьому допомагаємо. Разом з вами «Українська команда» подолала рубіж у чверть мільярда гривень допомоги нашим захисникам та цивільним. 250 мільйонів – це ваші донати. Кожен з них важливий. Це допомога наших закордонних партнерів, а також тих, хто з початку повномасштабного вторгнення підтримує ЗСУ», – розповідає керівник волонтерського штабу Полтавської області Костянтин Іщейкін.
Загалом волонтери передали захисникам, переселенцям та іншим вразливим категоріям українців 1330 тонн вантажів. Допомогу отримали понад 265 тисяч людей.
Зокрема, волонтери вже відправили на передову 275 безпілотників. У тому числі понад 150 дронів-камікадзе, а також розвідувальні дрони та великі мультикоптери, кошти на які збирали тисячі українців. Також передали захисникам 65 автомобілів, 1150 бандерпечей та 30 тисяч індивідуальних зігріваючих наборів.
Окрім того, 440 тонн гуманітарної допомоги «Українська команда» разом з іноземними партнерами доставила в Україну.

Волонтерський штаб «Українська команда».

Добавить комментарий