Дорогі полтавці, з Великоднем!
За кілька днів ми будемо відзначати найвеличніше православне свято – день Христового Воскресіння. Але сьогодні ми змушені посилювати карантинні заходи задля збереження життя та здоров’я наших співгромадян. Всесвітня організація охорони здоров’я відзначає, що завдяки вчасному введенню карантину Україна сьогодні має одні з найкращих показників профілактики коронавірусної інфекції. У Полтаві закриті всі заклади, які не є критичними в забезпеченні життєдіяльності міста. І я прошу з розумінням поставитися до цих заходів. Їхнє дотримання дасть нам можливість уже найближчим часом почати поступовий вихід із карантину.
Скоро Великдень. Це свято ми звикли відзначати з особливим розмахом. Але ситуація складається таким чином, що ми будемо змушені підлаштуватися під реалії сьогодення, щоб перервати ланцюг передачі Covid-19.
Ми домовилися з предстоятелями церков про те, що великодні служби у храмах Полтави проходитимуть у режимі відеотрансляції на місцевих телеканалах, щоб віряни мали змогу долучитись до святкових літургій, молитовно приєднатися до таїнств Христового Воскресіння. Перелік каналів та час трансляції повідомимо додатково.
Кожен полтавець матиме змогу придбати освячену паску в магазині – ми домовилися з предстоятелями про освячення великоднього хліба безпосередньо на виробництвах міста.
Я нагадую: зони відпочинку, парки, сквери та прибережні зони також на карантині. У вихідні їх патрулюватиме поліція, тож я щиро прошу вас не наражати себе і близьких на небезпеку.
Залишайтеся вдома. Дотримуйтесь карантину, щоб наступного Великодня ми могли відсвяткувати всі разом.
Будьте здорові, разом ми витримаємо!
Все буде Полтава!

Щиро ваш Олександр ШАМОТА.

Поділися:

Добавить комментарий