“А у нас люди – щирі люди! Ми одна сім'я”

Олександр Бражко

“А у нас люди – щирі люди! Ми одна сім’я”

Гран-прі міжнародного фестивалю здобув Олександр Бражко із Кобеляк

Семикласник Кобеляцького ліцею № 2 імені Олеся Гончара Олександр Бражко отримав диплом, золоту медаль в номінації «вокал», став володарем Гран-прі та переможцем Міжнародного фестивалю «Stars of the World Аlexandra Princess Angel», що проходив нещодавно у курортному місті Албена в Болгарії.
Фестиваль проводився вшосте і присвячувався Аlexandra Princess Angel. Ця дівчинка була переможницею першого конкурсу, але так сталось, що за трагічних обставин пішла із життя і стала ангелом. Тепер її мама є спонсором дійства.
Програма фестивалю була насиченою й цікавою, розпочалося парадом. Всі учасники в національному одязі, з прапорами своїх країн пройшли вулицями Албени. Саша ніс прапор України. Поряд з ним ішли представники Білорусі, Ізраїлю, Молдови, Литви, Казахстану, Вірменії, Болгарії, Латвії, інших держав. Захід продовжився в залі, де учасники представили свої країни, пригостили національними стравами.
Представляти Україну Саша вийшов у козацькому одязі й виконав пісню «Синє небо – жовте поле», де є такі чудові слова:
«А у нас небо – синє небо!
А у нас поле – жовте поле!
А у нас люди – щирі люди!
Ми одна сім’я!»
Приємно, що Україну тепло приймали представники всіх 11 країн – більше 100 учасників.
У категорії, в якій виступав наш земляк, було більше 50 учасників. Ще одна українка з Кропивницького виступала в першій категорії і стала срібним призером. Згідно з умовами конкурсу учасник повинен був виконати пісню рідною мовою. На сцену Саша виходив під 18 номером. І буквально з першої хвилини «завів» зал.
Мама Саші Світлана Борисівна ділиться враженнями:
– Безумовно, були конкурсанти з кращими вокальними даними, але їм не вистачало артистизму. А Саша прикував увагу журі й глядачів своєю харизмою, вмінням впевнено триматися на сцені. Перед виходом на сцену напруга, як завжди, зростає, хвилювання посилюється. І в останню хвилину Саша відчуває, що щось не те з його взуттям. Виявляється, відірвалася підошва черевика. Часу якось виправити ситуацію вже немає. І він приймає рішення виходити на сцену в шкарпетках. Та цього, мабуть, ніхто й не помітив. Уся увага журі й глядачів була зосереджена на виступі.
До складу журі входили представники усіх 11 країн-учасниць. Україну представляла Ольга Авдєєва. Але за своїх арбітри не мали права голосувати. Олександр Бражко й дівчинка з Ізраїлю отримали однакові оцінки. Тому боротьба за Гран-прі продовжилась на гала-концерті, й у непростій боротьбі володарем найвищої нагороди став кобелячанин. Хоча інтрига зберігалася до останньої хвилини. Суперниця була сильною. Та все ж фортуна в черговий раз посміхнулася Саші, віддячила за те, що під час канікул йому довелось готуватися до конкурсу, виконувати настанови свого педагога Варвари Дядюри.
Побували діти і на морі. На них чекав сюрприз: з води вийшов Нептун, запросив усіх до солодкого столу. Діти хоч і були на сцені суперниками, швидко подружились, дарували на згадку один одному сувеніри, обмінювалися номерами телефонів. Організатори відзначили, що кількість учасників фестивалю збільшується з кожним роком.

Наталія ПУЗИНА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий