Агрофірма "Добробут" агропромхолдингу "Астарта-Київ" допомагає медикам боротися з COVID-19

Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» допомагає медикам боротися з COVID-19

Із початку березня агропромхолдинг «Астарта-Київ» підтримує медичні заклади на території роботи своїх підрозділів. Нещодавно агрофірма «Добробут» вкотре надала засоби індивідуального захисту та дезінфекції для лікарів Кобеляцької районної лікарні. Тут уже встановили та використовують раніше передані апарат ШВЛ і монітори пацієнта.

Загалом агрофірма «Добробут» опікується чотирма районними лікарнями у Кобеляках, Козельщині, Решетилівці та Нових Санжарах. Необхідним забезпечують і амбулаторію в Біликах, і центр ПМСД у Козельщині.
– Робимо це, щоб зберегти здоров’я мешканців наших громад, пайовиків і працівників. Та, звичайно, щоб допомогти медикам, які сьогодні знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом, – зазначає заступник гендиректора агрофірми «Добробут» Анатолій Таранушич.
Подивитися на стан забезпечення лікарні та нове обладнання завітав і перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін. Він подякував агропідприємству за допомогу у складний для країни час.
– Полтавщина може пишатися своїм бізнесом, який дійсно соціально відповідальний. Зокрема агропромхолдинг «Астарта-Київ» уже допоміг області на суму майже 10 мільйонів гривень. Агропромхолдинг не на словах, а на ділі підтримує медичні установи, – підкреслив посадовець.
Агрофірма «Добробут» забезпечила Кобеляцьку районну лікарню засобами індивідуального захисту та дезінфекції, безконтактними термометрами та пульсоксиметрами. Крім цього, передали захисні костюми, рукавички, маски, респіратори та окуляри.
– З «Астартою-Київ» співпрацюємо не один день. Агропромхолдинг одним із перших відгукнувся на цю проблему. Приїжджали до нас і запитували, що саме потрібно придбати. Ми отримали допомогу на суму понад 1 мільйон гривень. Монітори пацієнта й апарат ШВЛ, які придбав агропромхолдинг, вкрай потрібні для нашої роботи, – розповів головний лікар Кобеляцької районної лікарні Володимир Казирод.
Апарат ШВЛ та два монітори пацієнта «Біомед» установили в реанімації. Їх використовують для лікування пацієнтів з різними захворюваннями та травмами. Обладнання для вентиляції легень мобільне та може використовуватися у будь-якій палаті. Якщо додатковий кисень знадобиться хворому на COVID-19, то апарат оперативно перенесуть в інфекційне відділення. Нове сучасне обладнання полегшить роботу лікарів, ще не один рік слугуватиме місцевим жителям.
Також підприємство допомагає забезпечувати необхідним працівників підстанції екстреної медичної допомоги Кобеляцького району. Вони першими стикаються з інфікованими та потребують особливого захисту. Медикам передали захисний одяг, маски, бахіли та респіратори.
– Агрофірма «Добробут» надала все, що ми просили. Дякуємо, що вони дуже швидко відреагували. За декілька днів нам привезли допомогу, – розповідає старший фельдшер підстанції екстреної медичної допомоги Кобеляцького району Віктор Голик.
Загалом апарати ШВЛ отримають 15 районних лікарень Полтавщини: Козельщинська, Кобеляцька, Новосанжарська, Решетилівська, Глобинська, Семенівська, Хорольська, Миргородська, Лубенська, Оржицька, Шишацька, Гадяцька, Диканська, Зіньківська та Чутівська.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий