Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління спільно з Радою експертів Міжнародної іміджевої програми “Лідери ХХІ століття” нагородили Національним дипломом і званням “Краще підприємство України-2018” ТОВ “Агрофірма “Маяк” з Котельви, а генерального директора товариства Вячеслава Прийму – відзнакою “Лідер України” за вагомий внесок в економічний розвиток України. Підприємство увійшло в когорту кращих у державі.
Таке рішення фахівці ухвалили, об’єктивно оцінюючи динамічний розвиток агрофірми та її позиції на національному рівні.
Офіційна церемонія вручення почесних відзнак відбулася в Державній резиденції – Малому Маріїнському палаці – в ході урочистого прийому на честь лідерів України в галузях економіки, бізнесу, науки та культури.
* * *
Агрофірма “Маяк” створена в 2007 році на базі колишніх однойменних колгоспу та сільськогосподарського виробничого кооперативу.
Сьогодні ТОВ “Агрофірма “Маяк” є одним з провідних сільськогосподарських підприємств Полтавської області.
Агрофірма “Маяк”, як відзначили її керівники, успішно поєднує свій сільськогосподарський досвід з передовими технологічними інноваціями, щоб підтримувати якість і забезпечувати ефективність роботи.
На підприємстві створений замкнутий цикл виробництва, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції “з лану – до столу”, тобто агрофірма продає не сировину, а готову продукцію, пропонує споживачам якісні натуральні продукти власного виробництва. І цим “маяківці” дуже пишаються, саме цим вирізняються з-поміж інших агроформувань.
* * *
У структурі господарства діють м’ясокомбінат, цехи з виробництва борошна, круп, переробки олійних культур, хлібопекарня. Є елеватор, зерносховище для зберігання вирощеного збіжжя та насіннєвого матеріалу.
Крім успішного виробництва сільськогосподарської продукції, товариство займається її реалізацією.
Власна мережа магазинів “Рідне село”, де продається вся продукція агрофірми “Маяк” – м’ясо, сало, м’ясні, ковбасні, хлібобулочні, кондитерські, макаронні вироби, борошно, крупи, цукор, олія, яйця, мед, молоко, овочі, соління, заморожені напівфабрикати тощо, – є гарантією для споживача в тому, що він купить натуральні продукти, вирощені й перероблені на потужностях підприємства. За якість товарів, які постачаються через торгову мережу, виробник несе повну відповідальність, тому продукція надходить безпосередньо від виробника до покупця.
“Маяк” доводить, що виробляє і продає тільки натуральні продукти, без смакових підсилювачів, ароматизаторів, розпушувачів, барвників. Виробник гарантує – продукція відповідає вимогам державних стандартів і технічних умов, показникам якості та безпеки.
Значна увага приділяється соціальній сфері та благодійності. “Маяк” практикує навчання за рахунок господарства випускників шкіл у вищих навчальних закладах за спеціальностями, потрібними виробництву. Тут проходять виробничу практику студенти аграрної академії, бажаючі мають змогу залишитися працювати. Завдяки цій роботі готуються і виховуються професіонали для господарства.
* * *
Лауреат відзнаки “Лідер України” Вячеслав Прийма очолює агрофірму “Маяк” з 2010 року. Він – заслужений працівник сільського господарства України, депутат Котелевської районної ради кількох скликань. Народився 1975 року в Котельві. Після закінчення Харківської національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого розпочав трудову діяльність слідчим прокуратури Котелевського району, працював стажистом-суддею районного суду, головним державним податковим інспектором Гадяцької міжрайонної державної податкової інспекції. Перейшовши юристом у тодішній СВК “Маяк”, Вячеслав Прийма невдовзі став заступником голови сільськогосподарського кооперативу.
Закінчивши Інститут післядипломної освіти Полтавської державної аграрної академії, працював заступником директора ТОВ “Агрофірма “Маяк” і згодом очолив агропідприємство.
Працівники агрофірми “Маяк” розповідають про свого керівника: “У 2003 році Вячеслав Іванович реалізував свій перший проект, працюючи на посаді заступника директора з організації впровадження європейських технологій, – став до дії зерносушильний комплекс. Адже економічно вигідно та ефективно зберігати урожай зернових культур самим, оскільки в період збору ціни на зерно низькі. Молодий керівник уважно вивчав досвід тваринництва, у тому числі Голландії та Німеччини. І “Маяк” поповнився молочним комплексом “Годувальниця” з обладнанням виробництва США, аналогів якому в той час в Україні не було. Згодом з’явилися ще “Годувальниця-2” і два нових молочних комплекси. А для забезпечення тваринницької галузі натуральними концентрованими кормами власного виробництва було введено в дію завод з виробництва комбікормів. Надалі були збудовані новий м’ясокомбінат з австрійським обладнанням, олійниця, елеватор, цех з виробництва круп та борошна, птахоферма, хлібопекарня, макаронний цех, лінія напівфабрикатів.
Тож відзнака керівнику і очолюваному ним колективу цілком заслужена”.
Агрофірма “Маяк” – ще й один з найпотужніших у районі роботодавців і платників податків. Тут – понад 800 працівників. Люди мають постійну роботу, соціальні гарантії, регулярно отримують достойну заробітну плату. Працівники впевнені у завтрашньому дні, а це – найголовніше.
– Справжніми господарями на українській землі можуть бути ті, хто живе на ній, чиї нащадки ростуть, виховуються і навчаються тут, бережуть свій край та сприяють його процвітанню, – підсумовує генеральний директор ТОВ “Агрофірма “Маяк”, “Кращого підприємства України-2018”, заслужений працівник сільського господарства України, котрий здобув почесне звання “Лідер України”, Вячеслав Прийма. – Саме тут, на нашій рідній котелевській землі, переробляється вся вирощена нами продукція рослинництва і тваринництва. Це – нові робочі місця, додаткові надходження до бюджетів, якісні натуральні продукти на стіл людям, для яких ми працюємо.
Підготувала Ганна ЯЛОВЕГІНА.
Вам також може сподобатись
У Машівці дружина священика за кермом збила жінку і ще тричі проїхалась по ній: подробиці трагедії
Полтавщина у вогні
В області збільшується кількість хворих на ГРВІ та COVID-19
Щоб утримати партнера, збрехав, що може народити
Рятувальні служби працюють у посиленому режимі, щоб загасити пожежу в Полтавському районі