"Агромісія" юних героїв

«Агромісія» юних героїв

Під час роботи пришкільного табору в селі Лютенька Гадяцького району за сприяння ТОВ «Агрофірма «Імені Довженка» пройшов інтерактивний урок «Агромісія героїв «Астарти». Учні ознайомилися з відеороликами про аграріїв, відгадували тематичні загадки та уявляли себе супергероями. Це частина проєкту «Моє майбутнє в агро», в якому діти братимуть участь уже наступного начального року.

Проєкт «Моє майбутнє в агро» новий, тож наразі саме на старті. Компанія допомагає в його організації у двох школах на територіях, де працює підприємство, – в Лютеньці Гадяцького району та Великій Бузовій Шишацького району.
Це профорієнтаційний проєкт, який підкаже, як визначитися з майбутньою професійною стежиною, та розповість дітям, що працювати в агро – цікаво та перспективно. Організатори впевнені: якщо дитина обере професію ще в шкільні роки та почне якомога більше нею цікавитися, то матиме ще більше можливостей для особистого успіху та зможе зробити свідомий вибір свого майбутнього.
Один з елементів проєкту – інтерактивний урок «Агромісія героїв «Астарти». У Лютенській загальноосвітній школі його провели під час роботи пришкільного оздоровчого табору. Попередньо агрохолдинг «Астарта-Київ» організував навчання для всіх вчителів проєкту в Уманському аграрному ліцеї.
Участь у заході взяли вихованці табору 9–13 років. Вони ознайомлювалися із професією сучасного аграрія, разом із вчителькою Наталією Мисюрою переглядали тематичні відеоролики, відгадували загадки та грали в ігри.
– Наприклад, було завдання уявити, що на Землі склалася надзвичайна екологічна ситуація, але залишились люди, «Астарта-Київ» та сили улюблених супергероїв. Діти вирішували, як би вони, використовуючи ці суперсили, врятували людство від голоду, – розповіла учителька.
Заключну частину уроку провели на свіжому повітрі, перекидаючи м’яча та ділячись враженнями про зроблені під час інтерактивного заняття відкриття.
Варто зазначити, що «АФ «Імені Довженка» підписала з сільськими радами, на території яких працює, меморандуми соціального партнерства. Отож допомагає, зокрема, і навчальним закладам на цих територіях.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий