Інформаційний кур’єр

Акцент – на якість та ефективність

Виробничий підрозділ “Зоря” ТОВ “Астарта Прихоролля” лідирує за надоями молока в Хорольському районі

Виробничий підрозділ «Зоря» працює у Староаврамівці та Новоаврамівці, обробляє майже 4 тисячі га землі, має дві молочнотоварні ферми. Тут утримують понад 600 дійних корів.
– Попри те, що в Україні знижується кількість поголів’я ВРХ, в агропромхолдингу «Астарта-Київ» тваринництво – серед пріоритетів. Наші ферми мають сучасне обладнання. У 2019 році на МТФ № 1 замінили водогін, провели капітальний ремонт приміщення, придбали танк-охолоджувач на 6 тисяч кілограмів, – розповідає директор ВП «Зоря» Віктор Колісніченко.
Запорука успіху роботи колективів молочнотоварних ферм ВП «Зоря» – це якісна кормова база, належні умови утримання ВРХ, дотримання технологічних норм для створення якісних і поживних кормів, годівлі. Ефективну роботу Староаврамівської МТФ забезпечують 32 працівники.
– За період 2019 року на нашій фермі надоїли 8030 кілограмів на фуражну корову. Це найкращі показники у Хорольському районі. Маємо корів, які дають 48–50 літрів молока на добу на пікові лактації. Нам є чим пишатися, адже робітники ферми працюють відповідально та дотримуються всіх технологічних вимог, – говорить керуючий МТФ №1 с. Староаврамівка Роман Безніщенко.
Основа годівлі дійного продуктивного поголів’я – концентровані корми. Недарма в народі кажуть, що молоко у корови на язиці, тому за раціоном ВРХ у Староаврамівці слідкують щоденно. ВП «Зоря» має власне виробництво: дві комбікормові установки, які забезпечують концентрованими кормами всі ферми підрозділів ТОВ «Астарта Прихоролля».
– Використовуємо широкий спектр комбікормів: сухий жом, кукурудзяний, соєвий і соняшниковий шроти. Завдяки якісній годівлі корівки менше хворіють і дають більше молока, – розповідає працівник з догляду за тваринами Юрій Шовгеня.
На фермі у Староаврамівці молоко через систему автоматичного доїння потрапляє в танк-охолоджувач. Це повністю закритий процес, тому сировина не контактує навіть з повітрям. Потім молоко забирає спеціалізований транспорт переробника і везе на завод.
– Якісна продукція – результат роботи колективу усієї ферми. Нині ми реалізуємо понад 75 відсотків молока ґатунку екстра. Постійно робимо аналізи в незалежній лабораторії, – наголошує Віктор Колісніченко.
У 2020 році ВП «Зоря» ТОВ «Астарта Прихоролля» прагне досягнути кращих результатів. Акцент – на якість та ефективність.
Довідка. ТОВ «Астарта Прихоролля» об’єднує кілька виробничих підрозділів – «Перше Травня», «Зоря», «Імені Ватутіна», «Імені Іваненка». Працює у Хорольському та Миргородському районах.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Добавить комментарий