Анатолій Новописьменний –  абсолютний чемпіон Європи з класичного пауерліфтингу за формулою IPF

Анатолій Новописьменний – абсолютний чемпіон Європи з класичного пауерліфтингу за формулою IPF

Нещодавно у польському Скерневіце відбувся чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу. У складі збірної України в турнірі брав участь полтавець Анатолій Новописьменний. Наш земляк виступав у ваговій категорії 105 кг. Він присів зі штангою вагою 350 кг. Витиснув лежачи від грудей штангу у 215 кг. У становій тязі Анатолій взяв вагу 340 кг. Таким чином за сумою триборства Анатолій Новописьменний набрав 905 кг і став другим у своїй ваговій категорії. Перше місце в останній момент (на становій тязі) вирвав швед Еміль Норлінг (907,5 кг за сумою триборства).
При цьому Анатолій Новописьменний став абсолютним чемпіоном Європи за формулою IPF (це спеціальна формула для порівняння результатів атлетів та атлеток різних вагових категорій і виявлення абсолютного чемпіона змагань).
Вітаємо нашого земляка з черговою перемогою! Нагадаємо, що за підсумками 2021 року Міжнародна федерація пауерліфтингу (IPF) визнала Анатолія Новописьменного кращим пауерліфтером світу серед чоловіків незалежно від вагової категорії.

Підготовлено за матеріалами sport.pl.ua

Добавить комментарий