Анатолій Новописьменний – абсолютний чемпіон світу

У центрі – Анатолій Новописьменний.

Анатолій Новописьменний – абсолютний чемпіон світу

Минулої неділі у Швеції завершився чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу. З 23 вересня по 3 жовтня у місті Хальмстад найсильніші люди планети змагалися за перемогу в усіх вікових категоріях. Дві золоті нагороди вибороли на цих змаганнях полтавські спортсмени. Як уже повідомляла «Зоря Полтавщини», наша землячка першою розпочала виступ української команди. І розпочала тріумфально! З результатом у сумі триборства 307,5 кг та двома золотими нагородами (у присіданні та жимі) й срібною медаллю у тязі спортсменка здобула високе звання чемпіонки світу серед ветеранів вікової групи М-1 у ваговій категорії до
47 кг.
А «під завісу» світового турніру, 2 жовтня, переможну крапку поставив ще один полтавець. «Анатолій Новописьменний стає чемпіоном світу з класичного пауерліфтингу 2021 року з новими рекордами світу в присіданнях в 360 кг і сумі триборства 937,5 кг вагової категорії до 105 кг! Вітаємо тренера Олександра Рагуліна. Безмежно раді за вас!» – повідомила на своїй офіційній Фейсбук-сторінці Федерація пауерліфтингу Полтавської області.
Варто зазначити, що своїх найближчих переслідувачів – шведа Еміля Норлінга та француза Клемента Корентіна – Анатолій випередив більш ніж на тридцять кілограмів. Браво, земляче!

Андрій СОВА
Журналіст

Добавить комментарий