Апарати штучної вентиляції легенів для лікарень від "Астарти-Київ"

ТОВ "Астарта Прихоролля" та СТОВ "Мусіївське" передали спецодяг та дезінфектори Хорольській ЦРЛ.

Апарати штучної вентиляції легенів для лікарень від «Астарти-Київ»

Генеральний директор агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктор Іванчик розповів про виділення 15 мільйонів гривень на подолання коронавірусу; закупівлю необхідного лікарням обладнання та додаткові санітарні заходи, впроваджені на підприємствах агропромхолдингу для безпеки співробітників.

Коронавірус як «чорний лебідь» для всього світу

У своєму зверненні на Facebook-сторінці агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктор Іванчик називає пандемію коронавірусу COVID-19 «чорним лебедем», до якого не були готові навіть найрозвиненіші країни:
– Ця критична ситуація парадоксальним чином і дистанціювала людей, і об’єднала їх у боротьбі з інфекцією. Сьогодні влада й бізнес згуртовуються для вирішення проблеми забезпечення лікарень необхідними засобами захисту, дезінфекторами, експрес-тестами та обладнанням, створюються регіональні штаби з координації зусиль для профілактики та протидії цьому захворюванню.
Віктор Іванчик розповів, що «Астарта-Київ» виділяє на заходи для подолання коронавірусу 15 мільйонів гривень. На ці кошти представники агропромхолдингу закуповують і передають медичним закладам обладнання, тести, індивідуальні засоби захисту, дезінфікуючі засоби та інші необхідні матеріали.
– Нашу допомогу отримали 24 лікарні у Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Харківській та Чернігівській областях і ця програма підтримки продовжується, – зазначив Віктор Іванчик.
Зокрема «Астарта-Київ» уже закупила апарати штучної вентиляції легенів і кисневі концентратори для Глобинської, Шишацької, Семенівської, Решетилівської, Новосанжарської, Кобеляцької, Хорольської, Миргородської, Диканської районних лікарень. Постачання цього обладнання з-за кордону очікується у квітні-травні. Також для 36 лікарень передають набори з найнеобхіднішим для захисту лікарів.

Заходи безпеки для працівників «Астарти-Київ» і недопущення зупинки підприємств

У зверненні Віктор Іванчик наголосив на додаткових санітарних заходах, які централізовано впроваджуються на всіх підприємствах АПХ «Астарта-Київ» ще з середини лютого. А з 16 березня максимальну кількість працівників перевели на режим віддаленої роботи.
«Астарта-Київ» – представник стратегічної агропромислової галузі, тому не може допустити зриву посівної чи зупинки роботи тваринницьких ферм або невідвантаження нашої продукції з цукрових і соєпереробного заводів.
Нині на виробництвах посилені захисні заходи: на підприємствах обладнані контрольні санітарні пункти; працівники забезпечені масками й рукавичками; у приміщеннях декілька разів на день здійснюється вологе прибирання із дезінфікуючими засобами. Також на підприємствах щоденно збирають і аналізують інформацію щодо стану здоров’я співробітників та їхніх родичів, ведуть роз’яснювальну роботу.

Важливість самодисципліни та недоцільність надзвичайного стану

Наприкінці звернення Віктор Іванчик наголосив, що з досвіду Китаю, Італії, Німеччини та інших країн очевидно, що вчасні протиепідемічні заходи й обмеження вкрай важливі. А зміни в робочому режимі, пов’язані із загальнонаціональним карантином в Україні, стали справжнім викликом:
– Ми всі адаптуємося до нових умов, змінюємо способи взаємодії, шукаємо внутрішні резерви для того, щоб зберігати спокій та особисту продуктивність. Найважливіше і найкраще, що доступне кожному працівнику в теперішніх умовах, – самодисципліна. Вона допомагає зберегти ваше з родиною здоров’я і підтримати в цей непростий час роботу компанії та загалом економіки нашої країни.
Гендиректор «Астарти-Київ» вважає недоцільним запровадження надзвичайного стану в країні, оскільки це може призвести до значних втрат для економіки й фінансового забезпечення. Адже підприємці свідомі у своїй відповідальності за наповнення Державного бюджету. Але для цього підприємства повинні працювати й направляти свою продукцію на внутрішній і зовнішній ринки. Він також додав, що «Астарта-Київ» готова надавати всім партнерам як методологічну, так і практичну допомогу.
«Вірю, що спільними зусиллями ми все переможемо», – наголосив генеральний директор агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктор Іванчик.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий