«Астарта Прихоролля» підтримує освіту на селі

Генеральний директор ТОВ «Астарта Прихоролля» Павло Кандиба.

«Астарта Прихоролля» підтримує освіту на селі

ТОВ «Астарта Прихоролля», яке входить до складу агропромхолдингу «Астарта-Київ», активно підтримує заклади освіти, розташовані на територіях, де господарює. Так, у співфінансуванні з місцевим самоврядуванням підприємство сприяло відкриттю чотирьох дитсадків у Хорольському і Миргородському районах, виділяє необхідні кошти для проведення ремонтів чи закупівлі меблів, допомагає захиститися від коронавірусу, з харчуванням та подарунками до свят. Зокрема напередодні Нового року «Астарта Прихоролля» профінансувала придбання шкільних меблів для Староаврамівської ЗОШ І–ІІІ ступенів. Серед них – ортопедичні парти, які регулюються відповідно до зросту дітей.

– Намагаємося задовольняти нагальні потреби педагогічних колективів та дітей. Зокрема забезпечили заклади освіти дезінфекційними та захисними засобами від коронавірусу. Останнє придбання – меблі для Староаврамівської загальноосвітньої школи, – розповідає генеральний директор ТОВ «Астарта Прихоролля» Павло Кандиба.
Це – нові шафи, м’які стільці, столи для вчителя. Та особливо радіють у школі двадцяти ортопедичним партам, які встановили для учнів сьомого класу.
– Ці парти дуже зручні, адже регулюються відповідно до зросту дітей. Надзвичайно вдячні «Астарта Прихоролля» за такі новорічні подарунки. І взагалі за те, що постійно підтримує наш навчальний заклад. Минулого року, зокрема, за підтримки підприємства в нашому класі заслали новий лінолеум – вигляд дуже гарний, – ділиться класний керівник 7-го класу Староаврамівської ЗОШ Тетяна Гайдар.
«Астарта Прихоролля» опікується не лише школами, а й дитячими садками. Дошкільна освіта в сільській місцевості дуже важлива, переконані на підприємстві. Саме тому допомогли створити в Хорольському та Миргородському районах чотири дитсадки.
– Коштом «Астарти» допомогли відкрити дошкільні заклади у Березняках, Староаврамівці, Вишневому і Тарасівці, – зауважує Павло Кандиба.
«Астарта Прихоролля» підтримує освіту на селіЗокрема на відкриття ДНЗ «Росинка» у Березняках від «Астарти-Київ» було залучено 200 тисяч гривень.
– П’ять років тому Березняківська сільська рада та ТОВ «Астарта Прихоролля» виділили кошти на благоустрій і ремонтні роботи частини колишньої будівлі початкової школи для створення садочка. Відтоді ми й працюємо. На сьогодні нас відвідують 13 діток, влітку – до 20. Дуже вдячні за підтримку керівництву Покровськобагачанської ОТГ, відділу освіти, батькам і підприємствам, які завжди піклуються про наш садочок, допомагають створювати комфортні та безпечні умови для малечі, – зауважує завідувачка Березняківського дитячого садка «Росинка» Світлана Кочура.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий