"АвтоКрАЗ" взяв участь  у "Defexpo India-2018"

«АвтоКрАЗ» взяв участь у «Defexpo India-2018»

ПрАТ «АвтоКрАЗ» – національний виробник вантажної техніки в Україні – взяв участь у 10-й Міжнародній виставці сухопутних і військово-морських озброєнь і внутрішніх систем безпеки «Defexpo India-2018», що проходила 11–14 квітня в м. Ченнай (Індія). Це – одна із значущих оборонних виставок Південноазіатського регіону, що проводиться один раз на два роки за підтримки Міноборони Індії. Основні напрямки виставки – бронетанкова і військово-морська техніка, ракетно-артилерійське озброєння, безпілотні системи.
У масштабній національній експозиції, розгорнутій ДК «Укроборонпром», Кременчуцький автозавод разом з іншими українськими підприємствами ОПК представив свої перспективні розробки. Потенційні замовники Південноазіатського регіону познайомилися з лінійкою автомобілів КрАЗ спеціального призначення, яку завод освоїв в останні роки. У тому числі – з броньованою технікою КрАЗ-Фіона і КрАЗ-Халк. До того ж на базі українського автомобіля КрАЗ та причіпної техніки, що випускається автозаводом, українські виробники засобів ППО, зв’язку і РЕБ представили свої новітні розробки.
Топ-менеджери компанії активно працювали з відвідувачами. Зокрема були проведені переговори з діючими партнерами по спільних проектах і їх перспективі. Також з’явилися нові партнери, з якими досягнуті домовленості про співпрацю. Окремо потрібно відзначити велику зацікавленість індійських військових у запчастинах до автомобілів КрАЗ, які тривалий час експлуатуються в армії Індії. 1000 вантажівок КрАЗ різних моделей, закуплених більше 20 років тому для потреб військових, до цих пір «на ходу» і справно несуть бойову службу. Досягнуто домовленості про постачання запчастин до цих автомобілів.
«АвтоКрАЗ» задоволений підсумками участі у виставці «Defеxpo India-2018», розцінюючи цей захід як один із дуже важливих для просування своєї техніки в Південну Азію.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий