«АвтоКрАЗ» збільшив податкові відрахування

«АвтоКрАЗ» збільшив податкові відрахування

“АвтоКрАЗ» – найбільше в Кременчуці й регіоні промислове підприємство, єдиний український виробник великовантажних автомобілів із замкнутим технологічним циклом виробництва, – у першому півріччі поточного року збільшив відрахування до бюджетів різних рівнів до 83,3 мільйона гривень. Це на 12 відсотків більше торішнього аналогічного показника. У тому числі держбюджет з початку року отримав майже 53 мільйони гривень (десятивідсоткове зростання до минулого року), більш ніж на 30,5 мільйона гривень поповнилася місцева скарбниця (проти 25 мільйонів у минулому першому півріччі). У загальній сумі податків автозаводу найбільші відрахування склали: ПДВ – близько 28,5 мільйона гривень, єдиний соціальний внесок – 23,5 мільйона гривень, майже 20 мільйонів гривень прийшлися на податок з доходів фізосіб, близько 10 мільйонів гривень – орендна плата за землю і військовий збір, який виріс до понад 1,6 мільйона гривень.
За рівнем соціальної відповідальності в Кременчуці й на Полтавщині Кременчуцький автозавод, як і раніше, – серед лідерів. Підприємство і в умовах недостатньої завантаженості продовжує працювати стабільно, виконуючи взяті на себе зобов’язання. Так, двічі в першому півріччі на автозаводі підвищувалися оклади працюючим – у січні та липні. Середня заробітна плата, в еквіваленті повного відпрацьованого часу, у червні поточного року склала 7058 гривень.
У даний час на Кременчуцькому автозаводі трудиться 2840 штатних співробітників із середнім віком 46,4 року, із яких 66 відсотків становить робочий персонал. Укомплектованість персоналом – 89,6 відсотка, при цьому дефіцит робочих кваліфікованих кадрів – по 320 вакантних позиціях. У планах ПАТ «АвтоКрАЗ» – знаходити можливість для підвищення соцпакета своїх працівників, поліпшення умов їх праці, реконструкції об’єктів соціального призначення.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий