Автовишки КрАЗ  виконуватимуть висотні  роботи на ГЗК

Автовишки КрАЗ виконуватимуть висотні роботи на ГЗК

Оригінальні автовишки готуються до відвантаження на адресу давнього партнера ПрАТ «АвтоКрАЗ» – Полтавського ГЗК. Автопідйомник ТК-К-5233 AGP 26 базується на повнопривідному шасі КрАЗ-5233НЕ екологічного класу Євро 5, виконаному в базовій комплектації. Із додаткових опцій – кондиціонер у кабіні водія, АБС у гальмівній системі.
Підйомне обладнання комбінованого (ліктьового) типу має максимальну робочу висоту 26 м, максимальний виліт 12 м, кут повороту 3600, електроізоляцію люльки 1000 В.
Для безпечної роботи автогідропідйомники обладнані спеціальними пристроями: обмежниками граничного вантажу та робочої зони, системами: орієнтації підлоги робочої платформи, блокування підіймання опор, якщо стріла перебуває не в транспортному положенні, блокування підіймання та повороту секцій стріли, якщо підйомник не виставлений на виносні опори, аварійного опускання робочої платформи, аварійної зупинки двигуна із кнопкою «Стоп» на робочому місці машиніста підйомника та в робочій платформі, двостороннім переговорним пристроєм та пристроєм для аварійної евакуації працівників з робочої платформи. Підйомне обладнання змонтоване одним із партнерів «КрАЗу» – заводом спецтехніки «Техкомплект».
На ГЗК кажуть, що спецмашини будуть задіяні безпосередньо під час виконання ремонтних робіт технологічного обладнання, зокрема гідравлічних екскаваторів, а також під час обслуговування ліній електромереж та підстанцій ПрАТ «Полтавський ГЗК».
Зараз на Полтавському ГЗК працює велика кількість автомобільної техніки КрАЗ. Як зазначають фахівці комбінату, КрАЗи – краще рішення, підтверджене часом, для забезпечення різних технологій комбінату. Не випадково десятки тисяч КрАЗів трудяться в найтяжчих умовах кар’єрів не тільки України, а й за кордоном. Бруд, серпантинні звивисті дороги, круті підйоми з великим ухилом і пологі спуски – все це долає КрАЗ-ваговоз, який створювався як автомобіль для важких умов експлуатації. Українські ГЗК розглядають ПрАТ «АвтоКрАЗ» як надійного і перспективного партнера, здатного забезпечити їх технології гамою автомобілів і організувати технічне обслуговування машин. Для «АвтоКрАЗу» дуже важливо мати ГЗК як партнерів, оскільки їхня виробничо-технічна база вимагає великої кількості автомобілів різного типу, які «КрАЗ» виготовляє.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий