Батько мріє про  перемогу, про мирне  майбутнє синів…

Батько мріє про перемогу, про мирне майбутнє синів…

Чимало полтавців несуть нині службу на Донбасі у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. Серед них і котелевець, старший солдат Олександр Боровенський. За інформацією 7-го відділу Полтавського районного центру комплектування та соціальної підтримки, з цим військовим формуванням наш земляк у січні 2020 року підписав трирічний контракт. Зараз перебуває у другому взводі четвертої роти згаданої бригади.

Він – старший водій-механік бойової машини піхоти. Службу несе в районі міст Горлівка та Зайцеве на Донеччині. Перед цим побував і в інших гарячих точках Донбасу, зокрема на Луганщині на першій лінії оборони. Чітко справляється зі своїми бойовими завданнями, в разі надходження команди – виїздить з особовим складом на бойові позиції.
Цими днями надійшла приємна звістка: Олександру Боровенському та іншим військовим із Полтавщини, які в зоні Операції об’єднаних сил служать у складі 30-ї окремої механізованої бригади, було вручено відзнаку обласної ради «За вірність народу України».
На своїй сторінці у Фейсбуці депутат обласної ради Сергій Бульбаха, який виконав цю почесну місію, написав: «…Змогли навіть провести урочисте шикування майже «на нулі». Звичайно, більшість солдатів несли бойове чергування, але кожна нагорода знайде свого Героя. Як з’ясувалося, дуже багато полтавців служать у 30-й бригаді. Командири характеризують більшість із них як мужніх, вольових, професійних бійців. Нам є ким пишатися…»
У телефонній розмові Олександр Боровенський зізнався, що йому дуже приємно отримати відзнаку Полтавської обласної ради. Це, безумовно, стимулює до ще більш відповідальної та самовідданої військової служби в зоні Операції об’єднаних сил.
Спілкуючись з Олександром, дізнався, що його менший син Михайло навчається в Котелевській гімназії №1 імені С.А. Ковпака, а старший Андрій нещодавно закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Нині лейтенант Андрій Боровенський несе службу в одній із військових частин.
А батько мріє про те, щоб якомога швидше знову побачитися з синами і щоб врешті-решт настав переможний кінець неоголошеній війні, яку РФ розв’язала проти України.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО
Журналіст

Добавить комментарий