«Батькові улюбленці»

«Батькові улюбленці»

На жаль, маємо повідомити сумну звістку. Відійшов у засвіти Володимир КРІПАК з села Мишурин Ріг на Дніпропетровщині. Він довгий час був нашим постійним автором, радо ділився насінням вирощених на своїй ділянці нових сортів сільгоспкультур з читачами «Зорі Полтавщини». Справу свого батька продовжила його донька Анастасія, яка нещодавно розповіла про нові сорти томатів, які він «протестував» на своїй земельній ділянці.

«Ми завжди все робили разом з татом, – розповіла Анастасія Кріпак. – Весною дружно садили город, влітку ретельно доглядали за кожною рослиною, восени з захопленням збирали врожай. Отримували велике задоволення від того, що знову зможемо радувати людей новими сортами овочів і фруктів. Цього разу я вирішила представити кращі нові сорти «татових улюбленців». Томати, які перевершили найсміливіші сподівання.
Перший сорт – Сержант Пепер. Ці середньоспілі, низькорослі, серцеподібні, м’ясисті томати-велетні вагою до 700 грамів. Найвищої оцінки також заслуговує сорт Мінусинські шари. Малинові, серцеподібні помідори, які прикрасили наші грядки і перенесли не одну посуху, можуть прикрасити і вашу городню ділянку. Вага таких високорослих красенів коливається від 400 до 600 грамів кожен.
Цікавим виявився високорослий, середньостиглий і дуже смачний сорт помідорів Олд Флейм із плодами вагою до 500 грамів. Томати малиново-помаранчеві, плоско-округлі
і дуже солодкі.
Не обійшлося і без жовтих гігантів. Сорт Жовте серце Єви виявився раннім і дуже врожайним, на смак солодким, соковитим. Справжнім відкриттям і рекордсменом врожайності став сорт Болгарське серце. Кущ висотою 70 см не витримував насичено-червоних плодів-велетнів (вага кожного досягала 800 грамів). Плоди серцеподібної форми, дуже м’ясисті і смачні. Цей сорт вразив невибагливістю у вирощуванні і відмінними товарними якостями, тому достойний для переселення і на ваші грядки.
Готова поділитися улюбленими татовими томатами з усіма охочими їх вирощувати. Очікуватиму на листи, у які необхідно вкласти конверти зі зворотною адресою. Сподіваюсь, кожен городник буде радіти вирощеному врожаю, як це робили ми з татом»

Анастасія КРІПАК.
Вул. Мошляка,50,
с. Мишурин Ріг
Верхньодніпровського району
Дніпропетровської області,
51610.

Поділися:

Добавить комментарий