Бібліотека-музей імені Івана Приходька рекламує продукцію КВБЗ

Бібліотека-музей імені Івана Приходька рекламує продукцію КВБЗ

Нещодавно до Кременчуцької міської публічної бібліотеки завітали колеги з усієї України. Вони приєдналися до бібліотечно-туристичного проекту «Пізнай Полтавщину та її бібліотеки». Гості відвідали також і бібліотеку-філію №4 імені Івана Приходька.

Знайомство із книгозбірнею розпочалося з виставки, де представлена література про життєвий шлях почесного громадянина Кременчука Івана Митрофановича Приходька. Бібліотекарі з усіх куточків України з цікавістю ознайомилися з літературою про історію та асортимент продукції Крюківського вагонобудівного.
У приміщенні бібліотеки гості звернули увагу на музейний куточок, присвячений діяльності Івана Приходька та розвитку ПАТ «КВБЗ». Із непідробним інтересом гості читали газету «Вагонобудівник», яку надсилає бібліотеці завод.
Бібліотекарі з цікавістю гортали сторінки книг, подарованих підприємством. Це зокрема видання, написані керівником пресслужби ПАТ «КВБЗ» Ганною Кудіяровою до 100-річчя Івана Приходька, до ювілейних дат заводу – 130-, 140- та 150-річчя, про створення і виготовлення десантно-переправної техніки.
Завдяки мультимедійній установці, подарованій заводом, присутні змогли переглянути презентації про роботу бібліотеки, історію рідного краю.
ПАТ «КВБЗ» – єдиний в Україні завод, де виготовляють як вантажні, так і пасажирські вагони. Це, можна сказати, – перлина українського машинобудування. До речі, одна з гостей прибула до нас поїздом «Ужгород– Київ» у вагоні, виготовленому на Крюківському вагонобудівному заводі. Вона зазначила, що ця подорож була зручною і комфортною.
Усі учасники зустрічі отримали незабутні враження. Бібліотека впевнено крокує вперед. 2021 рік – ювілейний: нашому закладу – 70!

Лариса ВАСИЛЬЧЕНКО
Завідувачка бібліотеки

Поділися:

Добавить комментарий