Білосніжка, семеро гномів, інші  учасники костюмованого параду

Білосніжка, семеро гномів, інші учасники костюмованого параду

Однією із найочікуваніших передноворічних подій у Кременчуці став святковий костюмований парад собак у рамках всеукраїнського фестивалю “Кубок Хатіко”. Яскраве дійство, у якому взяли участь кілька десятків домашніх улюбленців і восьмеро чотирилапих мешканців КП “Спецсервіс-Кременчук”, відбулося на центральній площі міста. Тварини, вбрані у новорічні костюми, разом зі своїми господарями дефілювали навколо новорічної ялинки, демонструючи свою красу й грацію, а усі бажаючі мали змогу фотографувати їх. Песикам із комунального притулку для бездомних тварин волонтери допомогли перевтілитися в героїв казки “Білосніжка і семеро гномів”. Свято не обійшлося без «Діда Мороза” і “Снігуроньки”, ролі яких блискуче зіграли переможці літнього “Кубка Хатіко” – собаки Боні та Клайд.
– У зимовому костюмованому параді беруть участь і ті собаки, яких ми вже бачили в рамках літнього “Кубка Хатіко”, і новачки. Завдання заходу – подарувати усім святковий настрій, а головне – привернути увагу громади до проблем бездомних тварин і знайти для них новий затишний дім, – зазначив організатор святкового параду тварин, голова ГО “Екологічний рух “Зелена планета” Геннадій Тертичний.
Ксенію Редунську, працівницю КП “Спецсервіс-Кременчук”, на параді супроводжував песик Коля у костюмі гнома. Він потрапив у притулок місяць тому зі зламаною лапкою – довелося вставляти металеву спицю. Ксенія сподівається, що у рік Собаки люди стануть добрішими до тварин, особливо бездомних, а Коля й інші вихованці притулку знайдуть нових господарів.

Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий