Інформаційний кур’єр

Благодійний аукціон у Полтаві для ЗСУ

Майже три мільйони гривень зібрали для потреб ЗСУ на благодійному аукціоні «Перемога починається з тебе». Аукціон проводили в Полтаві, участь у ньому взяли близько 80 учасників – меценатів, представників великого бізнесу, депутатів Київської районної, Полтавської міської рад та Полтавської обласної ради. Долучилися зокрема й голова облради Олександр Біленький, а також депутати з обласної фракції «Слуги народу».
Організаторами заходу стали БФ «Рідна Оболонь», БФ «Культурні новації», БО «Благодійний фонд «Княжа Україна», Полтавський художній музей Віктора Бажана за підтримки начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна.
«Головне благо, якого ми всі прагнемо, – це мир. А мир – це наша Перемога. А наша Перемога – це потужні й непереможні Збройні сили України. Тому кожна гривня, спрямована на купівлю лотів, піде на зміцнення Збройних сил України і зрештою на Перемогу. Кожний куплений лот допоможе озброїти, вдягнути, обігріти, врятувати наших воїнів. Більше 2,8 мільйона гривень вдалося зібрати на цьому аукціоні. Всі кошти спрямують на потреби підрозділів ЗСУ», – запевнив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
На аукціоні продали старовинні ікони, книги, картини, предмети антикваріату. А родзинками дійства стали військові трофеї, які здобули наші захисники на острові Зміїному, які особисто підписували Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний і начальник ГУР МО України Кирило Буданов. Найдорожчий лот – американський дрон – за 8 тисяч доларів придбав депутат обласної ради від «Слуги народу» Фахраддін Мухтаров. Квадрокоптер передадуть Головному управлінню розвідки Міноборони України.
Дмитро Лунін подякував організаторам і учасникам аукціону за їхній вклад у спільну перемогу над російським окупантом. «Я знаю, що всі учасники від самого початку повномасштабного вторгнення щодня роблять свій внесок у нашу Перемогу. І на аукціоні вони ще збільшили цей вклад. Дякую партнерам за організацію і учасникам за їхній внесок», – резюмував начальник ОВА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОВА.

Поділися:

Добавить комментарий