Благодійний фонд Let’s Help підтримав гуманітарною допомогою осіб похилого віку, які обслуговуються в стаціонарних відділеннях територіальних громад

Благодійний фонд Let’s Help підтримав гуманітарною допомогою осіб похилого віку, які обслуговуються в стаціонарних відділеннях територіальних громад

Державна політика соціального захисту визначає одним із своїх орієнтирів забезпечення надання якісних соціальних послуг уразливим категоріям населення, а зокрема особам з інвалідністю та особам похилого віку, які за станом свого здоров’я не здатні до самообслуговування.

Відтак в області запроваджена дієва практика функціонування відділень стаціонарного догляду при центрах надання соцпослуг та територіальних центрах соціального обслуговування громад. На сьогодні на Полтавщині 11 таких відділень надали послуги майже 190 особам, з яких 50 – мають статус внутрішньо переміщених осіб.
Безумовно, наслідки військової агресії та кризова ситуація в енергетичному секторі не оминули й надавачів соціальних послуг, тому залучення додаткових джерел підтримки завжди у фокусі завдань департаменту соціального захисту населення Полтавської ОВА.
На сьогодні область має ряд партнерських організацій та проектів, які готові надати допомогу уразливим категоріям населення та підтримати спроможність територіальних громад надавати якісні соціальні послуги.
Відтак, завдяки підтримці Благодійного фонду Lets Help стаціонарні відділення терцентрів та центрів надання соцпослуг 6 громад (Решетилівська, Пирятинська, Градизька, Диканська, Семенівська та Комишнянська громади) отримали набори засобів гігієни для забезпечення потреб осіб, що перебувають у них на обслуговуванні.
Відділенню стаціонарного догляду та постійного проживання терцентру Диканської селищної ради, окрім засобів гігієни, Фонд надав продуктові набори, допоміжні засоби реабілітації (ходунки, крісло-коляска), морозильну камеру.
Окрема вдячність БФ Lets Help за газолінові генератори, які передано відділенням стацдогляду центрів Комишнянської, Диканської та Градизької територіальних громад.
Користуючись нагодою, висловлюємо вдячність Благодійному фонду Lets Help за надану підтримку та увагу до Полтавської області.

Людмила КОРНІЄНКО
Директор департаменту соцзахисту населення Полтавської ОВА

Добавить комментарий