"Були моменти…"

«Були моменти…»

Хокейний клуб «Кременчук» став бронзовим призером першості УХЛ. На жаль, наші земляки, лідируючи у півфінальному двобої до чотирьох перемог, спочатку дозволили херсонському «Дніпру» зрівняти рахунок у серії (3:3), а потім програли і вирішальний матч на власному майданчику.
Перший період зустрічі пройшов у впертій боротьбі. Вже на 9-й хвилині Микита Макарицький вивів гостей вперед. Та за три хвилини форвард «Кременчука» Микола Кисельов встановив на табло «статус-кво» – 1:1. Але далі ініціативою володіли херсонці. Вже після другого тайму вони вели 3:1, а у підсумку перемогли – 6:2.
Як повідомляє офіційний сайт ХК «Кременчук», головний тренер клубу Олександр Савицький так прокоментував поразку своїх підопічних: «Сьогодні не зіграли наші лідери, від яких ми очікували результату. Вирішальні матчі так не грають – без характеру. Були моменти… Але десь воротар суперника Олег Петров добре зіграв, десь «руки опускалися», та не було пристрасті, найголовнішого – командного духу, може, і дещо втомилися, через це програли. Якщо подивитися на всю півфінальну серію, то взагалі грали непогано, гольових моментів багато створювали, але ж забивали мало. Супротивник сьогодні зіграв добре, вітаю «Дніпро» з перемогою та виходом у фінал».
Херсонці 2 квітня розпочнуть фінальну серію поєдинків з донецьким «Донбасом», а для кременчужан, на жаль, турнір завершено.