Центри комплексної реабілітації дітей з інвалідністю області отримали підтримку від UNICEF

Центри комплексної реабілітації дітей з інвалідністю області отримали підтримку від UNICEF

3 грудня відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН визначено Міжнародним днем людей з інвалідністю – дата, яка в черговий раз підкреслює важливість надання державної підтримки, створення належного безбар’єрного середовища та сприяння максимальній інтеграції осіб з інвалідністю в суспільне життя.
Питання надання соціальних гарантій, доступності соціальних та реабілітаційних послуг особам з інвалідністю перебуває на постійному контролю Департаменту соціального захисту населення та визначено пріоритетом діяльності обласної системи соцзахисту. Адже на сьогодні на Полтавщині проживають понад 76 тисяч осіб з інвалідністю, з яких 5,3 тисячі – діти.
Одним із важливих напрямів політики соціального захисту є підвищення якості та доступності реабілітаційних послуг. Від- так на Полтавщині діють 5 центрів комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, які розташовані в містах Полтава, Кременчук, Миргород, Лубни та Гадяч, а також на базі Шишацької громади працює відділення центру надання соцпослуг «Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю»
За поточний рік центри надали послуги з реабілітації для понад 1100 дітей з інвалідністю, з яких майже 100 – з числа внутрішньо переміщених осіб.
Враховуючи, що існуюча практика залучення міжнародної допомоги та підтримки неодноразово показала себе як ефективний інструмент розвитку та покращення надання послуг населенню, департамент завжди «тримає руку на пульсі» щодо можливості отримання такої підтримки.
Тож усі 6 закладів комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Полтавської області отримали в рамках проєкту «Спільно» від Дитячого фонду ООН (UNICEF) інституційні бокси зі спеціальним спортивним інвентарем, розвитковими та інтерактивними іграми і канцтоварами, орієнтованими на потреби дітей з інвалідністю, які отримують послуги в центрах.
Користуюсь нагодою, дякуємо UNICEF та команді проєкту «Спільно» за надану підтримку.
Довідково.
Проєкт впроваджується в межах «Спільно» — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами, щоби надати мультисекторальну допомогу сім’ям із дітьми.
Проєкт реалізується за підтримки партнерства ООН із захисту прав людей з інвалідністю / UNPRPD, уряду Японії, німецької установи для відбудови KFW.

Добавить комментарий