Інформаційний кур’єр

Час вчитися, прагнути змін

У полтавському центрі «Дія. Бізнес» нагородили переможців регіональної програми «Молодь змінить Україну – Полтавщина 2021». Серед призів – міні-гранти для продовження реалізації авторських проєктів та тиждень стажування у Швеції, Швейцарії, Австрії, Німеччині чи Польщі. Програму підтримав місцевий бізнес.

Фонд родини Богдана Гаврилишина, заснований рідними видатного українця, економіста зі світовим ім’ям після його відходу за межу Вічності, й надалі підтримує ініціативну молодь в Україні. У рамках започаткованої ще за життя Богдана Дмитровича благодійної програми «Молодь змінить Україну» сотні молодих лідерів з різних куточків нашої країни отримали нові знання та фінансову підтримку на просування своїх проєктів у різних сферах діяльності.
До участі в цьогорічній регіональній програмі «Молодь змінить Україну – Полтавщина 2021» запросили патріотичну творчу молодь віком від 18 до 35 років, яка бажала навчитися якісно впроваджувати зміни в громаді, розробляти та втілювати в життя проєкти місцевого розвитку. За перемогу змагалися 60 визначених за результатами відбору учасників. Програма передбачала змішану форму навчання (онлайн та офлайн) на трьох майданчиках: у містах Пирятин і Миргород, в селі Петрівка, що в Чутівському краї.
До прикладу, в Миргороді провели навчання з підготовки креативних презентацій та основ проєктного менеджменту. Досвідом роботи з проєктами поділилися працівники відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради.
В цілому програма тривала чотири місяці, упродовж яких відбулись і навчання, і напрацювання кожним учасником власного проєкту, втілення його в життя та звітування про зроблене.
Як наголосив координатор програми в Полтавській області Богдан Михальчук, акція сприяє появі більшої кількості патріотичної професійної молоді, здатної творити якісні зміни як у своїх громадах, так і в державі загалом.
Про спілкування з Богданом Гаврилишиним, котрий прагнув, щоб Україна стала успішною європейською державою, розповіла колишня учасниця програми, а нині амбасадорка Фонду Богдана Гаврилишина, депутатка Полтавської міської ради Юлія Городчаніна.
Можливість закордонного стажування за результатами програми отримали Ольга Ошека, Арсен Шумейко, Ксенія Литвишко, Марина Садкіна, Наталія Шаповал, Лідія Штепка. Малі гранти на продовження реалізації своїх проєктів (загальна сума – 105 тисяч гривень) надано Євгену Закалюжному, Євгену Рочеву, Марині Пушкарьовій, Олегу Голоті, Інні Рокотянській, Ксенії Вишневській.
Загалом понад 30 учасників регіональної програми успішно прозвітували про реалізацію своїх проєктів.

Вікторія СЕРГІЄНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий