Інформаційний кур’єр

Чи відбудеться сесія міськради під новорічну ялинку?..

Депутати Полтавської міськради збирають підписи за проведення позачергової сесії, на якій намагатимуться відправити у відставку міського голову Полтави Олександра Мамая. Як повідомляє інтернет-видання «Полтавщина», наразі є дві ініціативні групи, одна з них, в яку входять члени фракції «ЄС», що перейшла в опозицію до міського голови, пропонує провести позачергове засідання. На розгляд сесії пропонують такий порядок денний: про заслуховування звіту міського голови Полтави
О. Мамая щодо його висловлювань, які повторюють тези російської пропаганди та ганьблять репутацію Полтави; про звернення Полтавської міської ради до Служби безпеки України, Офісу Генерального Прокурора України та Міністерства культури та інформаційної політики України щодо перевірки антиукраїнських висловлювань міського голови Полтави у програмі «Наша земля» на телеканалі «НАШ».
Інші опозиційні депутати від фракцій «СН», «Рідне місто» і «Свобода» паралельно збирають підписи за проведення позачергової сесії із порядком денним про висловлення недовіри Олександру Мамаю. Як повідомили «Полтавщині» у фракції «Слуга народу», необхідну кількість підписів уже зібрано. Нагадаємо: для проведення позачергової сесії необхідно зібрати 14 підписів депутатів міськради, але ініціатори мають витримати певну процедуру, передбачену регламентом.
* * *
Проведення позачергової сесії і відставки Олександра Мамая вимагають і ветерани АТО. 31 грудня вони мають намір прийти на сесію Полтавської міськради, щоб змотивувати депутатів проголосувати за висловлення недовіри Олександру Мамаю. Про це під час круглого столу ГС «Координаційна рада громадських спілок ветеранів АТО» повідомили учасники спілки Віталій Степанов та Тарас Гапон.

За матеріалами відкритих інтернет-джерел.

Добавить комментарий