“Чистий шлях”  на гастролях Україною

“Чистий шлях” на гастролях Україною

“З ранку замість звичної картини: вантажник з лопатою в руках, що загрібає залишки піщано-сольової суміші та завантажує її на навантажувач, мелітопольці спостерігали за причіпною підмітально-прибиральною машиною “Чистий шлях-шосе” виробництва ПАТ “КВБЗ”. Техніка спритно загрібала щітками бруд і пил з-під бордюрів і передавала на транспортер. Далі суміш потрапляла до МАЗу, що рухався попереду. Машину обладнано поливальною системою. Фронт робіт, який двірники та вантажники КП “Чистота” (комунальне підприємство, яке займається прибиранням вулиць у Мелітополі) виконували вручну за тиждень, піддався спецтехніці за лічені години”.
Саме так, зацікавлено, докладно, в деталях, описали роботу ППМ “Чистий шлях-шосе” журналісти регіонального інформаційного агентства “Мелітополь” у репортажі про успішну презентацію в їхньому місті зразка прибиральної техніки Крюківського вагонобудівного заводу. Фахівці торгової фірми і технічного відділу дослідного виробництва загального машинобудування ПАТ “КВБЗ” на практиці демонстрували керівникам комунальних служб і представникам міської влади Мелітополя, Бердянська та Запоріжжя можливості, якість роботи нової підмітально-прибиральної машини.
Для перевірки машини у роботі мелітопольці спеціально залишили ділянку, якої після зими ще не торкалася лопата комунальника. Тобто бруд, сміття, прибитий дощем пісок, що залишився після посипання дороги, – усього цього “добра” на дослідній ділянці вдосталь. У процесі прибирання наша техніка, за словами начальника відділу з реалізації продукції загального машинобудування торгової фірми Дмитра Ястребова, показала себе якнайкраще. Підмела вулицю ретельно і швидко. Господарі, гості результатом залишилися задоволені.
Комунальники гідно оцінили, як легко наш “Чистий шлях-шосе” вичистив 5 вантажівок змету та сміття з кілометрової ділянки дороги і зробив це всього за кілька годин. Зараз комунальники, задіюючи 20 осіб і 3 одиниці техніки, прибирають таку ділянку 3–4 дні. А тут – ті ж чистота і порядок – і всього за 2 години. Економія фонду зарплати і пально-мастильних матеріалів під час застосування ППМ “Чистий шлях-шосе” очевидна. Директор КП “Чистота” Володимир Морозовський підрахував, що для міста під час застосування такої підмітально-прибиральної машини економія на одному погонному кілометрі складе близько 5 000 гривень.
Після Мелітополя така ж презентація ППМ відбулася і в Харкові. Фахівцям, які обслуговують комунальну техніку цього мегаполіса, сподобалися конструкторські й технічні рішення, застосовані у “Чистому шляху-шосе”. Взагалі, за словами Дмитра Ястребова, рівень інтересу до комунальної техніки КВБЗ високий. “Фахівці відділу з реалізації продукції загального машинобудування, вивчаючи потенціал просування нової техніки на ринок, відпрацювали всі районні центри Полтавщини. За результатами спілкування з місцевими адміністраціями зробили висновок, що невеликі міста та селища, може, й хотіли б придбати нашу техніку, але найчастіше у них просто не вистачає для цього фінансів. Більш перспективними для продажу техніки є міста з чисельністю жителів не менше 100 тисяч, обласні центри”, – зазначив Дмитро Ястребов.
Для досягнення результату фахівці торгової фірми використовують різні форми роботи. Серед них – моніторинг ринку, переговори з комунальниками різних міст як на місцях, так і в ПАТ “КВБЗ”. А також ось такі презентаційні поїздки. У найближчих планах – дослідна експлуатація ППМ “Чистий шлях-шосе” комунальними службами Києва.

Валентина ГЕРАСИМЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий