ЧОТИРИ ПРИЧИНИ ПЕРЕЙТИ НА 4G

ЧОТИРИ ПРИЧИНИ ПЕРЕЙТИ НА 4G

В епоху цифрових технологій все змінюється надзвичайно стрімко. Лишень 20 років тому мобільний телефон був розкішшю, про яку ми тільки мріяли. А тепер не можемо уявити свого життя без нього. Цей маленький пристрій перетворився на справжній комп’ютер. Завдяки йому ми можемо працювати дистанційно, спілкуватись в соціальних мережах, навчатись, слухати музику, дивитись фільми.
Проте, звісно, такий високий ступінь свободи може дати лише якісний та швидкий мобільний Інтернет. Такі можливості нам дала технологія 3G, а вже сьогодні для більшості українців став доступний зв’язок 4G.
Будьмо відвертими, прочитавши ці рядки, знайдуться ті, хто подумає: навіщо нам 4G, нам і з 3G було непогано. Втім з новим поколінням зв’язку 4G наші можливості розширюються ще більше. Адже середня швидкість передавання даних зростає більш ніж у 2,5 разу, а ємність мережі – в 10 разів. Тому придивімося до “новачка” уважніше.
Отже, 4G – це насамперед 4 нові якості. Цей стандарт більш надійний. Його користувач застрахований від падіння мережі й відсутності зв’язку в місцях великого скупчення людей. Уявіть, що ви прийшли на концерт улюбленого гурту і хочете поділитись подіями в реальному часі зі своїми друзями. Якщо ви не використовуєте 4G, в такі пікові навантаження на мобільну мережу зв’язок може бути гіршим або й зовсім обірватись. З 4G вам це не загрожує. Завдяки цій технології можна без проблем вести он-лайн-трансляцію важливих для вас подій.
Більш комфортний. Висока швидкість передавання даних дає змогу завантажити музичний альбом за 10–15… ні, не хвилин, а секунд, нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Ви можете бути спокійними за свої робочі процеси, адже в будь-який момент проведете відеонараду з колегами та партнерами.
Більш зручний і навіть ощадний. Кіно HD-якості в стандарті 4G / LTE можна дивитися он-лайн, а отже, для цього не потрібні карти пам’яті. На додачу можна забути про дроти й підключення до роз’ємів, які необхідні при користуванні стаціонарним Інтернетом. Пам’ятаймо і про те, що в разі виходу із зони дії 4G нас автоматично “підхоплює” мережа 3G або 2G.
Більш безпечний. Нова USIM-картка, яка прийшла на заміну SIM-картці, надійніше захищена від “клонування” і підключення до піратських мереж. А це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.
Таким чином, якщо лаконічно: стандарт 4G відкриває більше можливостей, приносить більше користі, істотно підвищує якість, надійність зв’язку і ступінь захищеності та, що особливо приємно, за ті ж самі гроші.
Отже, що потрібно зробити для того, щоб відкрити нові обрії та підключити 4G-зв’язок? Усього кілька кроків.
Крок 1. Перевірити свою “сімку” і смартфон на сумісність з 4G. Про те, що вони сумісні, говоритиме маркування 4G ready на картці й позначка LTE/4G на екрані телефона. Абоненти Київстару для такої перевірки можуть надіслати зі свого телефона спеціальні коди: * 245 * 5 # виклик – для перевірки смартфона; * 245 * 4 # виклик – для перевірки SIM-картки.
Крок 2. Перевірити наявність 4G у регіоні, в якому ви живете. Абонентам Київстару достатньо просто зайти на сайт компанії і з головної сторінки перейти до розділу “4G”. Там ви знайдете оперативно оновлювану карту покриття з усіма населеними пунктами, в яких новий стандарт уже доступний. На момент публікації це
5 713 населених пунктів.
Крок 3. Якщо ваші “сімка” і / або телефон не підтримують LTE / 4G, їх легко замінити. У будь-якому фірмовому магазині Київстару можна обрати відповідний смартфон і безкоштовно замінити SIM- на USIM-картку. В Полтавській області такі магазини розташовані за адресами:
місто Полтава, вул. Соборності, 53/1;
місто Кременчук, вул. Лесі Українки, 39;
місто Гадяч, пл. Миру, 11;
місто Миргород, вул. Гоголя, 129/2;
місто Лубни, пр-т Володимирський, 40;
місто Горішні Плавні (Комсомольськ), вул. Героїв Дніпра, 77.
Повний перелік фірмових магазинів можна переглянути на сайті Київстару.
Не забуваймо й про те, що, купуючи смартфони Samsung A- та J-серії у фірмових магазинах Київстару і на shop.kyivstar.ua, можна отримати до 20 % від вартості девайса на свій мобільний рахунок. До слова, на цьому сюрпризи від Київстару не закінчуються, а тільки починаються.
По-перше, якщо ви – мешканець Полтави, то для вас є особливий сервіс. Київстар доставить вам USIM-картку кур’єром усього за три години від моменту заявки.
По-друге, з 1 травня завдяки послузі “Перенесення мобільних номерів” ви можете стати абонентом Київстару зі збереженням свого старого номера. Для цього потрібно зареєструвати номер у свого діючого оператора, подати заявку на перенесення в режимі он-лайн чи в будь-якому фірмовому магазині Київстару та отримати нову USIM-картку.
По-третє, якщо ви проживаєте в Полтаві або у Великобагачанському, Гадяцькому, Гребінківському, Диканському, Зіньківському, Карлівському, Кобеляцькому, Котелевському, Лохвицькому, Лубенському, Машівському, Миргородському, Новосанжарському, Оржицькому, Пирятинському, Полтавському, а також Решетилівському, Семенівському, Хорольському, Чорнухинському, Чутівському чи Шишацькому районах нашої області, вам доступний тариф “Дайте ще”. З цим тарифом, який коштує лишень 65 гривень, можна отримати безліміт на мобільний Інтернет і дзвінки в мережі Київстар, а також пакет 100 хвилин на дзвінки за кордон і на номери інших операторів в Україні. Ці 100 додаткових хвилин також можна використати для дзвінків на номери фіксованого і мобільного зв’язку в Чехії, Словаччині, Угорщині, Італії, Польщі та Росії. За даними Київстару, 83% всіх дзвінків абонентів за кордон припадають саме на ці країни.
Ви завжди можете приєднатися до мережі компанії – лідера телеком-ринку. Адже сьогодні в мережі Київстар – майже 26 тис. базових станцій, а його послугами користуються 26,3 млн абонентів в Україні. До того ж середня швидкість мобільного Інтернету в мережі Київстар на кінець 2018 року – найвища в Україні. Це засвідчують дані компанії Ookla.
І, вочевидь, Київстар на цьому зупинятися не збирається. За час розвитку в Україні 3G- і 4G-зв’язку, з 2015 до 2018 року, компанія вже інвестувала 22,5 млрд грн. А 2019-го, за словами президента Київстару Олександра Комарова, компанія має намір збільшити інвестиції в розвиток 4G, щоб забезпечити доступ до нових технологій зв’язку якомога більшій кількості мешканців України.

Галина РОМАНЮК
Журналіст

Добавить комментарий