"Дари і скарби"

«Дари і скарби»

Нещодавно у літературній вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського відбулася презентація книги Ірини Баб’як «Дари і скарби». Ірина Григорівна – відомий у Полтаві музикант, педагог, провідник обласної організації ОУН. «Ніжні, прозорі, неначе акварелі, вірші Ірини Баб’як звучать, немов чарівна музика. Це стосується як власних творів, так і перекладів із російської, польської, англійської, італійської та інших мов. У цьому виданні прекрасні зразки зарубіжної сучасної і класичної поезії отримали нове життя, промовляючи до читачів вишуканою українською мовою», – зазначається в анотації до книжки.
Презентація зібрала в одній залі друзів пані Ірини, соратників по громадській діяльності, бібліотекарів. Прозвучало багато цікавої інформації про авторку, її родину, історію звернення до поетичної та перекладацької творчості.
Головний наголос заходу був зроблений на живому звучанні віршів і перекладів Ірини Баб’як не лише в авторському виконанні. Кілька творів прочитала модераторка заходу Галина Вовченко.
Про роботу над книжкою розповіла директор видавництва «Дивосвіт» Ганна Грибан, про вірші пані Ірини говорила завідувачка відділу з обслуговування користувачів Ніна Климко, Віталій Сакун побажав нових творчих успіхів мисткині.
У літературній вітальні діяла виставка світлин Ірини Баб’як.

За матеріалами сайта Полтавської ОУНБ ім. І. П. Котляревського.

Поділися:

Добавить комментарий