Інформаційний кур’єр

Де і як оновити дані військовозобов’язаним: ЦНАПи, ТЦК та Резерв+

18 травня набув чинності оновлений Закон про мобілізацію. Всі військовозобов’язані віком 18–60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання, e-mail (за наявності). Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом, повідомляє сайт Міністерства оборони України.
Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів: онлайн або офлайн.
Так, онлайн – через мобільний застосунок Резерв+, який запустило Міністерство оборони України. Він доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.
Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.
Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.
Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування (ТЦК та СП) або Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які діють по всій країні.
Якщо ви оновите дані через ТЦК, то, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.
У застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобов’язаного, призовника або резервіста.
Для оновлення даних через ЦНАП потрібно мати з собою паспорт громадянина України; реєстраційний номер облікової картки платника податків; мобільний телефон.
Адміністратор вносить дані в електронну систему, які автоматично підтягуються в реєстр Оберіг. Далі заявник отримує витяг із печаткою та підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.
Як зауважують у Мінцифри, оновити дані через ЦНАП можна, навіть якщо у військовозобов’язаних немає військового квитка, вони багато років не були у військкоматі або з певних причин не оновлювали дані в ТЦК.

Поділися:

Добавить комментарий