“Де згода в сімействі…”

“Де згода в сімействі…”

У Козельщині пройшов огляд-звіт художньої самодіяльності “Де злагода в сімействі”. Його приурочили до 250-ї річниці Івана Котляревського.
Учасники концерту – аматорські колективи та виконавці Козельщинської ОТГ. У березні пройшли творчі звіти аматорів у селах Рибалки та Мануйлівка. Микола Чинакал з Юрків декламував гуморески.
– Саме жителі сіл – носії наших національних традицій. Їм потрібно це – участь у художній самодіяльності, – зазначає аматор.
Серед учасників заходу – й колектив Пригарівського сільського будинку культури “Роси”. Жінки кажуть, що виконують переважно жартівливі пісні. Для них це – розрада та відпочинок після напруженої праці.
Керівник Пашківського СБК Степан Литвин вважає, що жива та емоційна аматорська творчість завжди затребувана. Селяни, не розбалувані концертами та видовищами, люблять і самі виступати, і насолоджуватись мистецькими заходами. Головне – розвивати народну творчість і залучати до місцевих колективів молодь.
Голова Козельщинської ОТГ Олександр Троцький зазначив, що людина живе не хлібом єдиним. Тож творчість артистів із народу завжди затребувана.
Спільна назва оглядів народної творчості – “Пісня – душа народу”. Організатори – відділ культури і туризму Козельщинської ОТГ. Основний партнер та ініціатор – “Агрофірма “Добробут” агропромислового холдингу “Астарта-Київ”.
“Астартівці” підготували подарунки для учасників – проектор, ноутбук, два принтери та радіосистему. Крім того, виготовлять рекламний щит із фотографіями переможців. Його розмістять на фасаді селищного будинку культури в Козельщині.
Заступник генерального директора агрофірми “Добробут” Анатолій Таранушич наголосив, що для підприємства важливо підтримувати мистецтво і культуру:
– Це один із визначених нашим генеральним директором Віктором Іванчиком напрямків розвитку.
Крім переможців відбіркових турів, у гала-концерті взяли участь колективи Козельщинського СБК та вихованці місцевої дитячої музичної школи. Учасників нагородили грамотами та відзнаками.

ГО “Полтавщина Аграрна”

Поділися:

Добавить комментарий