Спортивний калейдоскоп

Дебют Дмитра Різника у складі Національної збірної України

Минулого вівторка, 14 червня, українська збірна з футболу завершила перше коло цьогорічного групового турніру Ліги Націй. Наші спортсмени зіграли унічию зі збірною Ірландії (1:1).
З перших хвилин гри ворота Національної збірної захищав основний голкіпер «Ворскли» Дмитро Різник. І, на думку футбольних фахівців, дебют Дмитра виявився вдалим. Відомий статистичний ресурс whoscored виставив свої оцінки гравцям нашої команди. Найкращим став автор голу Артем Довбик – 7,2. Також до трійки лідерів увійшли Сидорчук (7,1) та Мудрик (7,1). Примітно, що останній вийшов на заміну. Якщо ж говорити суто про гравців основи, то доповнив трійку найкращих саме Різник з оцінкою 6,9.
Завдяки тому, що українцям вдалося відігратися у другому таймі й вибороти нічию (хоч, звичайно, вболівальники очікували чергової перемоги), наша команда зберегла першу сходинку в турнірній таблиці своєї групи. Але варто зауважити, що відрив від шотландців (які переграли збірну Вірменії – 4:1) скоротився до одного залікового пункту. В нашої збірної – 7 очок, у шотландців – 6. Наступний поєдинок Ліги Націй українці зіграють саме із Шотландією, але відбудеться він уже восени. Датою проведення матчу встановлено 21 вересня.