Департамент соцзахисту населення інформує: грошова допомога від СОС Дитячі Містечка України для сімей, які всиновили дітей у 2022 році

Департамент соцзахисту населення інформує: грошова допомога від СОС Дитячі Містечка України для сімей, які всиновили дітей у 2022 році

СОС Дитячі Містечка України спільно з Міністерством соціальної політики України запустили програму для підтримки сімей, які всиновили дітей у 2022 році. У рамках програми грошову допомогу отримають 500 родин, які всиновили дітей, починаючи з 01.01.2022 року, або планують це зробити в поточному році. Варто зазначити, що внутрішньо сімейне усиновлення не підпадає під програму.
Грошова виплата здійснюватиметься на дитину в розмірі від 45 тис. до 75 тис. гривень. Розмір виплати залежить від віку та статусу дитини. Заповнити заявку на отримання допомоги та дізнатися деталі програми можна за посиланням: https://forms.office.com/r/sivHHXZYHr.
Допомога буде виплачуватися одноразово на кожну усиновлену дитину. Розмір грошової допомоги розраховується на кожну усиновлену дитину відповідно до розміру прожиткового мінімуму та, у разі інвалідності дитини, соціальної допомоги дітям з інвалідністю, встановлених на 2022 рік.
СОС Дитячі Містечка — єдина неурядова організація в Україні, що комплексно підходить до проблеми сирітства, працюючи не лише з наслідками, а й над профілактикою шляхом підтримки вразливих родин. На території України організація працює вже 18 років. За цей час організація допомогла понад 160 тисячам людей.

Людмила КОРНІЄНКО
Директор департаменту соцзахисту населення Полтавської ОВА

Поділися:

Добавить комментарий