Депутатський корпус облради  восьмого скликання розпочав роботу

Депутатський корпус облради восьмого скликання розпочав роботу

Минулої п’ятниці, 27 листопада, відбулося перше пленарне засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. Відкрила засідання, в роботі якого взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, народні депутати України Ольга Савченко, Анастасія Ляшенко, Ілля Кива та Костянтин Касай, голова Полтавської обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк.

Після оголошення підсумків виборів, в результаті яких до новообраної обласної ради увійшли представники від політичних партій «Довіра», «Слуга народу», «За майбутнє», «Батьківщина», «Опозиційна платформа – За життя», «Рідне місто» та «Європейська солідарність», депутати перейшли до обрання голови Полтавської облради восьмого скликання. На цю посаду було запропоновано кандидатуру Олександра Біленького, який і був обраний у результаті таємного голосування. Участь у голосуванні взяли усі 84 новообрані депутати. Кандидатуру Олександра Біленького підтримав 71 депутат.
«Найголовніше те, що сьогодні все пройшло спокійно, – не було навіть приводу для того, щоб якось розхитувати ситуацію, отже, існує єдність депутатського корпусу, про яку ми так невпинно й довго говоримо», – зазначив Олександр Біленький.
Цього тижня депутати планують зібратися на друге пленарне засідання, під час якого зокрема обиратимуть заступників голови облради та затверджуватимуть склад депутатських комісій.
Докладніше про роботу першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання читайте в одному з наступних номерів «Зорі Полтавщини».

Поділися:

Добавить комментарий