Десятиріччя дитячого журналу “Діє-Слово”

Єдине в області дитяче періодичне видання – журнал “Діє-Слово” – підріс і входить у підлітковий вік! Нещодавно юні й дорослі шанувальники друкованого слова відзначили у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара десяту річницю виходу в світ першого примірника журналу “Діє-Слово”.
Випускається він з 2008 року комунальним видавництвом “Полтавський літератор” на замовлення департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю ОДА за кошти обласного бюджету. На сторінках журналу друкуються твори дітей і підлітків, членів шкільних поетичних студій, учасників літературних конкурсів, твори для дітей дорослих авторів, цікавинки та розваги…
На свято з нагоди ювілею завітало чимало гостей. Начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи та видавничої справи департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Оксана Лісан побажала журналу творчої наснаги, відзначивши, що обласна влада підтримує діяльність місцевих авторів і місцевих видавництв. Фінансується журнал відповідно до профільної обласної програми розвитку інформаційної сфери.
Теплими словами згадали людей, які багато зробили для становлення видання, зокрема Володимира Тарасенка – першого головного редактора журналу.
Привітали видання голова Полтавської спілки літераторів Михайло Любивий, представник видавництва “Полтавський літератор” Ігор Кононов та інші гості.
“Альманах розрахований на співпрацю з творчими дітьми. Для багатьох із них публікація своїх творів на сторінках “Діє-Слова” є першою спробою реалізації творчих задатків, – відзначив член редколегії журналу, дитячий письменник Віктор Сердюк. – Хочеться, щоб журнал виходив і далі, був цікавим і не схожим на інші. Ми впровадили інтерв’ю з відомими людьми, де журналістами виступають самі діти, впроваджуємо нову рубрику з історії Полтавщини, літературні кросворди тощо”.
Свої твори – написані й намальовані – презентували члени літературної студії першого ліцею та вихованці гуртка образотворчого мистецтва “Фенікс” Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
Свято з нагоди ювілею дитячого журналу організатори – працівники бібліотеки і видавництва – назвали комплексним заходом “Коли всі разом, і дорослі, й діти, літературні створюють дива”. У рамках літературно-мистецького заходу в юнацькій книгозбірні презентували книгу Віктора Сердюка “Усі дива трапляються в дитинстві”, а учасники театрального гуртка “Третій дзвоник” 34-ї школи показали виставу “Таємниця різдвяних подарунків” за твором цього автора.

Ганна ЯЛОВЕГІНА
“Зоря Полтавщини”

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.