"Десна" – "Ворскла" – 0:2

«Десна» – «Ворскла» – 0:2

“Ворскла” отримала четверту поспіль перемогу в чемпіонаті УПЛ. Хоча суперником полтавців цього разу була команда, яка поки не претендує на високе місце в турнірній таблиці, але, як відомо, дома і стіни допомагають. Тож до гри у Чернігові полтавці готувалися дуже відповідально. Вже початок матчу продемонстрував, що у футбол потрібно грати не лише до останніх хвилин, але і з перших. Не встигла “Десна” “відчути” власний газон, як красива атака “ворсклян” завершилася швидким голом. На четвертій хвилині Шарпар з правого краю навісив на Ребенка, той переправив м’яча на Кулача. Удар, і м’яч потрапляє чітко під “поперечину” – 1:0. До честі чернігівців, “Десна” не знітилася, а, навпаки, пішла в атаку. І навіть створила кілька небезпечних моментів, та контратаки “Ворскли” видавалися більш перспективними. Майже кожна з них закінчувалася ударом по воротах суперника. Ближче до перерви гра взагалі пішла “на зустрічних курсах”, м’яч майже не затримувався в середині поля. Під завісу першого тайму Кулач міг зробити дубль, але воротар чернігівців Паст якимось дивом дотягнувся до м’яча, врятувавши свою команду від ще одного гола.
Початок другого тайму видався більш спокійним. Але “Ворскла” довела, що переважає “Десну” при такій манері гри. Гол знову “зробили” Ребенок, Кулач і Шарпар. Саме після удару останнього, на 61-й хвилині матчу, м’яч, пролетівши по високій траєкторії, опинився за спиною Паста – 2:0.
“Десні” нічого не залишалося, як йти в атаку великими силами. На 70-й хвилині чернігівці навіть спромоглися забити у ворота “Ворскли”, але було зафіксовано офсайд. Усі подальші спроби господарів поля хоча б скоротити рахунок результату не дали. “Ворскла” святкує чергову перемогу й залишається на четвертій сходинці турнірної таблиці. Від “Олександрії”, яка посідає третє місце, полтавців відділяє лише одне очко.
* * *
Тренер “Ворскли” Василь Сачко в післяматчевому телеінтерв’ю так прокоментував перемогу своїх підопічних:
– “Десна” грала добре, але ми – краще. Радує, що створюємо моменти. В останніх іграх побачив, що у нас є ресурси. Не дуже вдало стартували у чемпіонаті, було багато критики, в тому числі й від журналістів. Але ми зробили висновки, йдемо своєю дорогою і намагаємося поліпшувати результати. Коли команда виграє, то й сили додаються. Думаю, тренерський штаб працює правильно, хлопці теж розуміють процес, вони правильно відновлюються.
Кольори “Ворскли” у звітній грі захищали: Шуст, Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур, Кравченко, Шарпар, Сергійчук (Одарюк, 59), Кулач (Габелок, 88), Ребенок, Карека (Коломоєць, 58).
Результати інших матчів 10-го туру: “Карпати” – “Шахтар” – 1:6, “Олімпік” – “Олександрія” – 2:3, “Чорноморець” – “Маріуполь” – 0:1, “Зоря” – “Львів” – 0:0, “Арсенал-Київ” – “Динамо” – 0:1.