«Дія. Бізнес» – розвиток підприємництва,  економічне зростання

«Дія. Бізнес» – розвиток підприємництва, економічне зростання

Успіх у бізнесі приходить тоді, коли є ідея, бажання та ресурси, а ще – підтримка та розуміння з боку влади. Щоб об’єднати всі ці складові, в державі створюють центри підтримки підприємців «Дія. Бізнес». Днями такий центр відкрили в Полтаві, на третьому поверсі збудованого в межах президентської програми «Велике будівництво» приміщення ЦНАПу. На урочистості з цієї нагоди завітали керівники області, народні депутати України, представники Мінцифри, партнери та гості.

У закладі підприємці зможуть отримувати безкоштовні та платні послуги з питань ведення бізнесу, маркетингу, юридичну підтримку, проходити спеціалізовані навчання тощо. Наразі організовано дві зони для консультування клієнтів, зал для проведення масових заходів та кав’ярня. У штаті – десять осіб, яких відбирали з 300 кандидатів.
«Ми зосереджувалися на тому, щоб зробити діяльність підприємців максимально конструктивною і комфортною, а їх спілкування з відповідними державними службами – простим і зручним. «Дія. Бізнес» складається з двох частин – онлайн і офлайн. Онлайн формат – це платформа «Дія. Бізнес», де можна отримати понад 60 видів безоплатних консультацій, починаючи з того, як започаткувати і розвивати власну справу, і закінчуючи оформленням усіх необхідних документів. Це зручний та доступний інструмент для підприємців. Плануємо і надалі відкривати такі офіси по всій Україні, зокрема наступного року – в Кременчуці», – розповіла генеральна директорка директорату євроінтеграції Мінцифри Гульсанна Мамедієва.
Бізнес в області безумовно виграє від появи нового центру, переконаний голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Він розповів, що приміщення ЦНАПу, де розміщується центр, було збудоване свого часу за кошти обласного бюджету та Державного фонду регіонального розвитку. На жаль, ця ідея не знайшла підтримки у міської влади. Зведення споруди не було самоціллю. Адже необхідно наповнити приміщення правильним «змістом». І «Дія. Бізнес» є саме таким. Це сприяє створенню нових робочих місць і розвитку підприємництва на Полтавщині.
Голова облради Олександр Біленький зазначив, що в обласній раді чимало проєктів громадських бюджетів і було б корисно, щоб у майбутньому Центр допомагав їх впроваджувати.
Незабаром центр планують розширити. Зі слів керівниці установи Альони Гончаренко, всі консультації бізнесменам надаються безкоштовно. Окрім цього, вони вже мають змогу скористатися конференц-залом та тестовою зоною, де можна виставити свій зразок продукції та отримати відгуки про нього.
* * *
Центр «Дія. Бізнес» у Полтаві працює щодня з 9:00 до 20:00 без перерви за адресою: вул. Соборності, 45-а.
Його створення стало можливим завдяки ініціативі Міністерства цифрової трансформації України за підтримки мережі мультимаркетів «Аврора», за сприяння Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації. Технічний партнер проєкту – Хуавей Україна. За реалізацію проєкту в регіоні відповідає ГО «Полтавська платформа».

Юлія ХОМЕНКО
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий