Інформаційний кур’єр

Дім (не)безпеки: EdEra пропонує онлайн-курс про домашнє насильство

Про домашнє насильство не можна мовчати. Воно має різні форми: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Щоб розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство, Мінсоцполітики, онлайн-студія EdEra пропонують усім охочим пройти онлайн-курс “Дім (не)безпеки”.

У 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству. Онлайн-курс доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com/, розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.
Курс буде корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або для людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.
У 2020 році в рамках проекту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» також були розроблені відповідні тематичні посібники, які розповсюджені серед учасників тренінгів 2020 року та розміщені на сайті Координатора проектів ОБСЄ, за такими посиланнями:
методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників, – https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471033;
збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками – https://www. osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471051.

Міністерство соціальної політики України.

Поділися:

Добавить комментарий