«Динамо» подолало грецький бар’єр

Київське «Динамо» і грецький «АЕК» провели на засніженому «Олімпійському» матч-відповідь 1/16 Ліги Європи. Нагадаємо, у першому протистоянні наші співвітчизники на виїзді зіграли унічию – 1:1. Перший тайм, незважаючи на декілька спроб киян розпечатати ворота суперника, завершився нульовим рахунком. Варто згадати і небезпечний момент у першій 45-хвилинці, коли після помилки Дениса Бойка Микола Морозюк неймовірним чином вибив м’яч із лінії воріт киян.

Другий тайм видався досить напруженим на моменти. Спершу додали греки, а от «Динамо» активізувалося лише під кінець зустрічі. Забивати могли Віктор Циганков, Жуніор Мораєс, Дерліс Гонсалес. Але все ж команди так і не відкрили рахунок. Ця нічия виводить «Динамо» у наступний раунд змагань, де, згідно із проведеним жеребкуванням, столичні футболісти поміряються силами із італійським «Лаціо». Перші матчі будуть зіграні 8 березня, матчі-відповіді – 15 березня.