“Динамо” – “Ворскла” – 1:0

Свій перший матч чемпіонату УПЛ сезону 2018–2019 полтавська “Ворскла” провела за дуже складних умов. Через покарання столичного клубу гра відбувалася за порожніх трибун. Додав проблем гравцям і потужний дощ. Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, моментів у команд майже не було. Та за 12 хвилин до закінчення першого тайму “спрацював” пресинг “Динамо”: воротар полтавців Богдан Шуст забарився із пасом, дуже активний протягом всього матчу киянин Бєсєдін “обіграв” його й пробив убік воріт. Можливо, починати з центру поля й не довелося б, але Ардін Даллку, намагаючись “винести” м’яч з лінії, лише оформив автогол. Вже за 10 хвилин “Ворскла” мала можливість відігратися, але Кулач зі штрафного пробив точно в руки Бойка.
Не досить цікавим виявився і другий тайм поєдинку. Гра пожвавилася лише хвилин за двадцять до закінчення матчу. На 74-й хвилині Мар’ян Мисик із-за меж штрафного потужно пробив у ближній кут, але воротар киян був на місці. “Динамо” відповіло гольовим моментом на 87-й хвилині. На більше команд не вистачило – “Динамо” перемогло з мінімальним рахунком (1:0).
У звітному матчі кольори “Ворскли” захищали: Шуст, Пердута, Чижов, Даллку, Сапай, Чеснаков, Кравченко (Габелок, 82), Кобахідзе (Кадимян, 71), Кулач (Мисик, 64), Ребенок, Коломоєць.
Варто зауважити, що хоч гру не можна було назвати “брудною”, але полтавці примудрилися заробити аж 6 жовтих карток.
На післяматчевій прес-конференції тренер полтавців так прокоментував поразку своїх підопічних: “Дуже прикро програвати такий матч. Навіть з урахуванням того, що суперник у нас – київське “Динамо”. Не маємо права припускатися таких помилок. Не хочу нікого звинувачувати в поразці, відповідальність беру на себе. Але невже в матчі з таким суперником ми повинні самі собі забивати? У плані змісту гри епізодами ми мали вигляд, вважаю, непоганий, але, щоб вигравати, потрібно забивати голи. В атаці, звичайно, хотілося б бачити більше”. Також Василь Сачко зазначив, що перед стартом Ліги Європи команда може підсилитися одним-двома якісними футболістами. Не виключено, що вони будуть з-за кордону.
Результати інших матчів туру:
“Зоря” – “Маріуполь” – 2:1, “Карпати” – “Олександрія” – 0:2, “Арсенал-Київ” – “Львів” – 0:2, “Чорноморець” – “Олімпік” – 2:1, “Десна” – “Шахтар” – 0:2.