Диплом – за висвітлення реформ

Актив творчих здобутків зорян поповнився ще однією перемогою – журналісти “Зорі Полтавщини” Ольга Щеглова і Юлія Думка-Кондратьєва стали переможцями Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади”. Конкурсний матеріал “Євроремонт України по-полтавськи”, написаний у співавторстві й надрукований у номері газети за 16 травня
2017 року, здобув ІІ місце у номінації “Стаття в друкованому ЗМІ”.
Урочиста церемонія нагородження фіналістів конкурсу відбулася 19 грудня в Києві, у великій залі засідань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участю віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, а також заступника голови Офісу Ради Європи в Україні Олени Литвиненко, директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгера Тауша, голови правління ГО “Інтерньюз-Україна” Костянтина Квурта.
Геннадій Зубко, вітаючи конкурсантів, зазначив:
– Ми вже три роки працюємо над тим, щоб місцеве самоврядування мало змогу планувати, ухвалювати рішення і, головне, маючи грошові ресурси, використовувати їх на користь громади. Прагнемо, щоб в Україні, як і в Європі, на місцях з’являлися лідери, з’являлася ініціатива. А це можливо тільки в умовах свободи, в тім числі й діяльності мас-медіа, що в даний момент – в стадії роздержавлення. Ми прагнемо збудувати діалог із засобами масової інформації для об’єктивного висвітлення позитивних і негативних явищ реформування. Ми розуміємо, що індикатор успішності реформи – якісні зміни життя громад. Громади повинні побачити своє місце в ній і визначити пріоритети для себе в цьому напрямку. І допомогти можуть саме регіональні мас-медіа шляхом комунікації із суспільством.
Всеукраїнський конкурс журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади” проводиться вже кілька років Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співробітництві з програмою Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” та ГО “Інтерньюз-Україна”.

Катерина ВАСИЛЬЧУК
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий