“Діти, як і всі ми, хочуть жити у мирній, незалежній державі”

“До мене, як голови об’єднаної громади, з проханням допомогти нашим хлопцям, які служать у зоні АТО, звернувся колишній воїн-афганець, один із волонтерів нашого району Григорій Решта, – розповідає голова Клепачівської об’єднаної територіальної громади Хорольського району Микола Новоселецький. – Від імені сільської ради ми звернулися до керівників закладів соціальної сфери, жителів нашої громади. І мені дуже приємно, що вони вже вкотре активно відгукнулися”.
Жителі сіл Вергуни, Зубенки, Іващенки, Клепачі, Левченки, Новачиха, Оріхівщина, Остапенки, Павлівка, Падусі, Рибченки, Шишаки приносили до пунктів збору продуктів харчування хто що міг і що мав. Картоплю, капусту, моркву, консервацію, сало, м’ясо, крупи.
Пункти розміщувалися у приміщеннях сільських рад і навчальних закладів.
“Мені було дуже приємно бачити, як учні, від першачків до випускників, Вергунівської школи разом із батьками несли продукти. Ми разом з дітьми допомагали їх пакувати, – розповідає вчитель початкових класів Вергунівської ЗОШ І–ІІ ступенів Наталія Моргун. – Зрозуміло, що діти знають про війну, яка точиться на сході України. Дивляться телевізор, переглядають інтернет-новини. Тож, коли чують слова про зону АТО, наших земляків-військових, у них в очах можна побачити тривогу. Вони, як і всі ми, хочуть жити у мирній, незалежній державі”.
Наразі буде некоректно говорити про те, наскільки активно відгукнулися жителі кожного села. Проте, на час підготовки матеріалу, в Клепачах чекали на другий приїзд волонтерів, адже за один раз вони не змогли забрати усі принесені людьми продукти для військових.

Сергій МІСЮРЕНКО
Журналіст

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.