Дитячі будинки-інтернати області отримали гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста України

Дитячі будинки-інтернати області отримали гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста України

На сьогодні співробітництво з міжнародними гуманітарними та благодійними організаціями є не лише показником ефективності, а й життєво необхідною допомогою та підтримкою в умовах воєнного стану.

Завдяки багаторічній налагодженій співпраці департаменту соціального захисту населення з Товариством Червоного Хреста України неодноразово установи та громади області отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни та предметів побуту.
Враховуючи пріоритетність забезпечення соціального захисту дітей з інвалідністю, нещодавно Товариство Червоного Хреста України в якості гуманітарної підтримки надало нові пральні машини Зіньківському дитячому будинку-інтернату імені
О. В. Синягівського та Новосанжарському дитячому будинку-інтернату.
Нині в цих установах перебувають 213 підопічних, які мають статус осіб з інвалідністю з дитинства, за станом здоров’я потребують стороннього догляду. Тому поліпшення матеріально-технічної бази цих будинків-інтернатів є вкрай вагомою підтримкою.
Користуючись нагодою, від імені департаменту та адміністрації будинків-інтернатів висловлюємо найщиріші слова подяки голові Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірині Аркадіївні Плюсніній за щоденну нелегку роботу, яка є вкрай важливою для кожного мешканця Полтавської області, а особливо для уразливих категорій населення. Ваша підтримка та готовність допомогти є важливим базисом на шляху забезпечення ефективної державної політики соціального захисту та подолання негативних наслідків військових дій. Дякуємо за плідну співпрацю.

Людмила КОРНІЄНКО
Директор департаменту соціального захисту населення Полтавської ОВА

Поділися:

Добавить комментарий