Дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва КВБЗ стабільно працює на маршруті  Київ Бориспіль Експрес

Дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва КВБЗ стабільно працює на маршруті Київ Бориспіль Експрес

Станом на 15 січня 2020 року регіональний тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» пройшов 15 250 кілометрів. Це з урахуванням пробігу на випробуваннях, обкатного пробігу Київ – Тернопіль – Київ і роботи на маршруті Київ-Пасажирський – Аеропорт «Бориспіль» з 27 грудня 2019 року, коли він був запущений в експлуатацію.
За повідомленням сервісної служби ПАТ «КВБЗ», за 20 днів експлуатації поїзд перевіз 13 649 пасажирів. Отже, середня щоденна завантаженість поїзда становить 80 відсотків. А це означає, що на даному маршруті попит на пасажирські перевезення стійкий і постійний. І що рішення Укрзалізниці задіяти на ньому новий вітчизняний дизель-поїзд, який може одночасно перевозити 170 пасажирів, правильне і вчасне.
До того ж поїздки у новому поїзді комфортні, сприяють гарному настрою пасажирів. Отже, дизель-поїзд ДПКр-3 працює на підвищення позитивного іміджу Укрзалізниці та вітчизняних вагонобудівників.
Хочеться сподіватися, що поточного року Укрзалізниця придбає ще 5 таких дизель-поїздів згідно з укладеним у 2018 році контрактом з ПАТ «КВБЗ» на їх постачання.

Ганна КУДІЯРОВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий