Дизель-поїзди КВБЗ, котрі стали регіональними експресами, вже перевезли понад 20 тисяч пасажирів

Дизель-поїзди КВБЗ, котрі стали регіональними експресами, вже перевезли понад 20 тисяч пасажирів

Пресслужба Укрзалізниці оприлюднила інформацію про роботу дизель-поїздів виробництва КВБЗ, котрі виготовили і передали замовнику наприкінці 2021 року. Вони отримали статус регіональних експресів і трудяться на Південній, Львівській та Одеській залізницях. Тобто курсують на сході, заході та півдні України.

Зокрема три регіональних експреси, які були запущені у листопаді – грудні 2021 року, вже перевезли понад 20 тисяч пасажирів.
Найбільшу популярність здобув «Слобожанський експрес», що курсує за маршрутами Харків–Попасна– Харків, Харків–Суми–Ворожба–Харків із 19 грудня 2021 року. За цей час він перевіз 10,5 тисячі пасажирів.
Цей експрес без перебільшення можна назвати зіркою YouTube, адже люди відзняли за його участю багато роликів, які отримали чимало схвальних відгуків про вітчизняну залізничну техніку.
«Дунайський експрес» Ізмаїл–Одеса–Ізмаїл перевозить пасажирів із 20 листопада минулого року. Ним уже подорожували 6,6 тисячі пасажирів. «Буковельський експрес» Львів–Ясіня–Львів доставив до місця призначення 3,1 тисячі пасажирів.
Дизель-поїзди ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу Укрзалізниця придбала у 2021 році в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У складі дизель-поїзда 3 вагони – 170 місць. Він має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру, пристосований також для перевезення маломобільних пасажирів.
У повідомленні пресслужби УЗ йдеться про те, що у 2022 році залізниця планує отримати щонайменше два аналогічних дизель-поїзди та розширити мережу курсування регіональних експресів.
Складання цих нових дизель-поїздів ДПКр-3 повним ходом триває на Крюківському вагонобудівному заводі.

Ганна КУДІЯРОВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий