"Дякую, солдате,  за життя"

«Дякую, солдате, за життя»

Під такою назвою у Котелевському палаці дозвілля «Скіфія» пройшов благодійний концерт учасників дитячого волонтерського колективу «Діти України». Це вже восьмий подібний захід, підготовлений юними котелевськими волонтерами.

Цей концерт мав відбутися до 24 лютого, але страшні події рашистського вторгнення в нашу державу закреслили мирні плани, тому глядачі знову зустрілися з «Дітьми України» тільки в липні. Тематика концертної програми була пронизана потужною емоційною відсіччю російським оркам, які вдерлися в нашу свободолюбиву квітучу Україну, безмежним прагненням до миру та щирою вдячністю солдатам і офіцерам української армії, які мужньо стоять на захисті цілісності й незалежності рідної землі.
Розпочався благодійний захід хвилиною мовчання за полеглими українськими захисниками й акапельним виконанням Державного Гімну України. Далі були номери художньої самодіяльності, присвячені страшним подіям війни: хвилюючі вірші воєнної тематики, зворушливі пісні, хореографічні композиції, сценки, що відображали всю суть знахабнілих окупантів. Нікого в глядацькій залі все це не залишило байдужим і раз по раз викликало гучні оплески.
Линули аплодисменти на адресу учасників колективу, вік яких від 7 до 17 років: Анастасії та Мілєни Вакуленко, Алі та Ясміни Халаф, Влади Гученко, Вікторії Ковган, Ангеліни Дзюбенко, Марії Чорнорук, Богдана Ричкова, Максима та Анастасії Крамаренків, Тимура Нечипоренка.
Цього разу волонтерському колективу «Діти України» вдалося зібрати 7075 гривень благодійних коштів. Це найбільше за всі їхні попередні концертні виступи! Цікаво, що чимало небайдужих котелевців, які з тих чи інших причин не змогли побувати на благодійному заході, теж внесли свої кошти. За словами керівника колективу Тамари Халаф, 3300 гривень уже передано нашим землякам-захисникам на придбання вкрай необхідних для них рацій та генератора. Залишок коштів буде використаний на закупівлю для військових білизни та футболок.
По завершенні концерту його учасників тепло привітала з чудовим виступом секретар селищної ради Наталія Сідненко, вручила дітям шоколадки й повідомила, що на них чекає організований селищною радою солодкий стіл.
Крім того, Наталія Сідненко нагородила керівника дитячого волонтерського колективу «Діти України» Тамару Халаф грамотою Котелевської селищної ради за гідний приклад доброчинної діяльності, спрямованої на моральну та фінансову підтримку Збройних сил України, організацію на високому рівні благодійного концерту «Дякую, солдате, за життя!».
Відрадно, що на цьому концерті були присутні й військовослужбовці роти охорони 7-го відділу Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Від них діти також отримали солодощі.
Тамара Халаф щиро вдячна своїй помічниці Марині Гаврилко, всім батькам дітей за допомогу, а також працівникам Палацу дозвілля «Скіфія» і особисто його директору Аліні Пигиді за сприяння в організації концерту. Один із художніх номерів для творчого патріотичного дійства підготували саме працівники Будинку культури.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО
Журналіст

Добавить комментарий