Інформаційний кур’єр

«Дякую за свідомість»

Олександр Шамота подякував полтавцям, які у Великдень дотримувалися правил карантину

Цьогорічний Великдень увесь світ відзначав у онлайн. Церкви всіх конфесій транслювали святкові літургії на телеканалах і в соцмережах, а люди долучились до служби вдома через екрани. Аналогічні заходи провели й у Полтаві. Секретар Полтавської міської ради у своєму телеграм-каналі подякував усім полтавцям за свідомість і дотримання умов карантину.

«Свята пройшли майже без інцидентів, і я дуже вдячний усім, хто дослухався рекомендацій священників та прохань влади і залишився вдома. Так, це важко, так, хочеться на вулицю, розумію. Так, незвично відзначати це величне свято лише вдома… Але це найменше, що ми сьогодні можемо зробити, щоб зупинити поширення коронавірусної інфекції. Вже зараз, на жаль, ми бачимо пришвидшення темпів захворюваності. І ми маємо не допустити її стрімкого спалаху. Окремо хочу подякувати всім правоохоронцям, поліціянтам, які святкової ночі слідкували за дотриманням карантину. Вам, як і медикам, сьогодні випала відповідальна та важлива місія. Спасибі вам за вашу працю!» – написав Олександр Шамота.
Секретар міської ради також зазначив, що загалом Великодня ніч пройшла майже без порушень, полтавці з розумінням реагували на зауваження правоохоронців. «Полтава – місто добрих, розумних і сердечних людей», – підсумував Олександр Шамота своє звернення до містян.

Прес-служба Полтавської міської ради.

Поділися:

Добавить комментарий