Для студентів Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка проведено інтерактивну лекцію

Для студентів Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка проведено інтерактивну лекцію

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області продовжують проводити роботу щодо підвищення рівня податкової культури молодого покоління. Податківці на постійній основі організовують навчальні тренінги для студентів закладів вищої освіти Полтавщини. Такі заходи сприяють усвідомленому ставленню юних громадян до повної та своєчасної сплати податків і зборів.
Нещодавно була проведена зустріч зі студентами та науково-педагогічним складом Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році. Право на податкову знижку».
Під час заходу учасниками обговорювались актуальні питання декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році. Податківець акцентувала увагу на важливості декларування доходів та сплати податків і зборів.
Студенти дізналися про особливості реалізації механізму отримання податкової знижки на навчання. Учасники зустрічі обговорили порядок подання податкової декларації про майновий стан і доходи, зокрема перелік доходів, що підлягають обов’язковому декларуванню, граничних строків подання декларації. Для практичної допомоги студентам були запропоновані презентаційні матеріали.
Наприкінці заходу майбутні платники податків отримали відповіді на поставлені ними запитання та дізналися про те, що отримати корисну інформацію з питань застосування податкового законодавства можна на офіційних інфоресурсах: вебпорталі Державної податкової служби України https://tax.gov.ua/; субсайті Головного управління ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС https://poltava.tax.gov.ua/.

Головне управління ДПС у Полтавській області.

Поділися:

Добавить комментарий