До 1 вересня у Лохвиці завершать утеплення фасаду дитсадка "Теремок"

До 1 вересня у Лохвиці завершать утеплення фасаду дитсадка «Теремок»

Усі школи та дитсадки, що ремонтуються за програмою «Велике будівництво», мають бути здані до 1 вересня. Нині керівництво області щотижня виїжджає на місця, щоб проконтролювати хід реконструкції та ремонту відповідних загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів в області.

Нещодавно відвідали Лохвицю. Там другий рік поспіль тривають роботи з реконструкції основної будівлі дитячого садка № 1 «Теремок». Торік побудували модульну котельню зі встановленням двох твердопаливних (пелетних) котлів.
Також на території дошкільного навчального закладу побудували зовнішні мережі теплопостачання. Таким чином дитсадок отримав автономне опалення.
Територія дитячого садка велика, доглянута і добре облаштована. Діти допомагають вирощувати овочі та доглядати за садом, також є екостежка.
«Дитячий садок великий – тут виховується 282 дитини. Під час карантину заклад відвідують 65 дітей, – розповіла завідувач ДНЗ № 1 «Теремок» Валентина Клименко. – Будівельні роботи тривають постійно. В обідній час підрядники виконують підготовчі роботи, щоб не заважати сну вихованців».
Другий етап – реконструкція даху. Нині вона завершується. Виконано роботи по влаштуванню дерев’яних конструкцій двоскатного даху, які оброблено засобами від гниття і вологи, влаштовано слухові вікна для провітрювання горищного простору, обладнано системи водостоків, проведено укладання металочерепиці.
«Школи та дитсадки, які входять до програми «Велике будівництво», потрібно здати в експлуатацію до 1 вересня. Новий навчальний рік діти мають розпочати в уже оновлених, комфортних приміщеннях, – наголошує голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Контролювати хід виконання робіт будемо не тільки під час виїздів на місця. На об’єктах встановлять камери. Це загальнонаціональна ініціатива. Таким чином у реальному часі всі зможуть спостерігати за виконанням робіт».
На черзі – утеплення фасаду дитячого садка. Роботи ведуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом.
Нагадаємо, із 1 березня в Україні розпочалась реалізація ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським Національної програми «Велике будівництво», якою передбачені будівництво, реконструкція та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, стадіонів, приймальних відділень лікарень, амбулаторій та доріг.

Полтавська ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий